Confiseur - барвник паста Світло-зелений

Код:
06799
Виробники
Наявність:
В наявності

43.00грн


Короткі характеристики
Колір
зелені
Всі характеристики
Всі види оплат
Акції, знижки, подарунки
Індивідуальний підхід
Власне виробництво
Швидка доставка

Харчовий барвник паста світло-зелений
25 грам
БЕЗ ГМО

Майстри кондитерського справи багато років використовують харчову фарбу з метою створення ексклюзивної презентації кондитерки. Барвник паста – це рідина самих різних кольорів і відтінків, яку необхідно додавати в мізерних дозах у мастику, тісто для торта, марципани, глазур і інші суміші перед випіканням. Даний компонент екологічно чистий, тому нешкідливий для людського організму. Наприклад, світло-зелений гелевий барвник не впливає на смакові якості і текстуру готового виробу, а лише надає оригінальності зовнішнього вигляду. Світло-зелені харчові барвники купити на сьогоднішній день не складе труднощів, якщо відвідати інтернет-магазин Confiseur.

Наш онлайн-каталог вміщує незліченну кількість відтінків і кольорів даного продукту. Купити світло-зелені гелеві харчові барвники з урахуванням найнеймовірніших кулінарних фантазій – це до нас. Якщо ви бажаєте досягти нереального смарагдового відтінку мастики, можна спробувати змішати вміст декількох флаконів компонента, а для цього необхідно придбати світло-зелені гелеві фарби для мастики і більш темний відтінок.

Такий мікс допоможе прикрасити будь-які кондитерські шедеври, а інтернет-магазин Confiseur з радістю допоможе здійснити задумане. Світло-зелений харчовий барвник також застосовується, як забарвлення айсинга, мусу, глазурі, інших субстанцій для випічки. Якщо ви не знали, де замовити даний компонент, світло-зелена харчова фарба купити в Confiseur – правильне рішення.

Виробник : ТМ "Confiseur" (Україна,Дніпро)

Використовується для фарбування цукрової пасти, марципану і тесту, а також при необхідності глазурі,крему і шоколаду. Не псує смак і не змінює текстуру офарблюються продуктів.

Пастоподібний харчовий барвник, безпечний для здоров'я.Зберігати в сухому прохолодному місці, в щільно закритій тарі при температурі не вище 25 0С і відносній вологості повітря не більше 75%.

Параметри товару

Колір
зелені
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Похожие товары
0