Барвники для шоколаду

Барвники для шоколаду

Робота з шоколадом - це особливий вид творчості. Найпопулярніший солодкий продукт дозволяє кондитерам створювати неймовірні вироби, а надати йому різноманітні відтінки допомагають спеціальні харчові барвники.
Якщо Ви використовуєте неякісні або невірні барвники, шоколад може бути безповоротно зіпсований. Тому підходите до цього питання з розумом.
Барвники на основі какао-масла ідеально підходять для фарбування шоколаду або масляного крему. Структура і запах не змінюються, а колір виходить рівномірним і яскравим. Вода і жир мають різну щільність, тому не змішуються і барвники на водяній основі не підходять для подібної забарвлення.

Як використовувати барвники для шоколаду?

Барвники для шоколаду не можуть надати яскравий колір гіркого шоколаду. Але можна зробити на ньому кольоровий малюнок. Для цього розтопіть вміст баночки з фарбою в мікрохвильовій печі (можна помістити в теплу воду). Збовтайте банку і тонким шаром нанесіть малюнок на внутрішню частину формочки. Потім заливайте розтоплений шоколад. Харчові барвники для шоколаду можна також наносити відразу на поверхню виробу. Якщо шоколад погано розтопився і утворив грудку, фарба зробить потрібної текучої консистенції.
Що стосується фарбування жирних кремів, то барвник на масляній основі - ідеальний варіант. Фарба на воді буде дуже важко втручатися, а масляна - забарвлення моментально.
Кілька порад по фарбуванню барвником для шоколаду:

  • перед роботою переконайтеся, що всі прилади сухі;
  • використовуйте не більше ніж 5гр барвника на 500гр шоколаду;
  • купуйте тільки хороший, якісний шоколад.

Солодощі з кольорового шоколаду або прикрашеного різнокольоровими візерунками справляють сильне враження на покупців. Спеціальні барвники для шоколаду купити легко і швидко можна через наш інтернет-магазин. Будь-яка Ваша креативна ідея може бути втілена в життя! Зробити замовлення на нашому сайті - це все, що для цього потрібно.

В категорії немає товарів

0