Фломастери харчові

Фломастери харчові

Харчовий фломастер - незамінний інструмент кондитера

Напевно багато хто пам'ятає світлі дитячі спогади, пов'язані з Великоднем. Хтось і зараз любить збиратися з сім'єю, дітьми і розфарбовувати писанки. Раніше у наших бабусь був тільки один спосіб фарбування - цибулиння. Але сучасні господині використовують спеціальні фломастери харчові.
Зручний інструмент харчові фломастери підходить не тільки для розфарбовування яєць, але і для багато чого іншого: випічки, десертів, печива з глазур'ю.
Уявіть, що Ваш торт прикрашає справжня шикарна картина. За допомогою харчового фломастера можна перетворити поверхню виробу в полотно для прояву Вашої індивідуальності. Створювати такі делікатні елементи, як листочки, листочки, маленькі фігурки, Ви зможете, лише вимальовуючи на них дуже тонкі лінії. Фломастери допоможуть Вам у цьому.
Ви можете не тільки купити харчові фломастери, а й спеціальні харчові ручки. Вони призначені для розпису на тортах, мастиці, пастілаже, шоколаді і вафельної папері.
Святковий торт можна зробити неповторним, написавши на ньому, наприклад, приємне привітання. Можна зробити напис кремом або глазур'ю, але особливо складні і незвичайні шрифти легше створити фломастером.
Таким чином, спеціальні фломастери:

  • зручні;
  • нетоксичні;
  • призначені для твердих кондитерських виробів і яєць;
  • роблять рівні і тонкі лінії.

У нас на сайті Ви знайдете все для кондитера. Інтернет-магазин має широкий асортименту кондитерського інвентарю. Висока якість і швидку доставку ми гарантуємо!Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)
0