Барвники для аерографії

Барвники для аерографії

Кондитерський інвентар сьогодні можна знайти найрізноманітніший. Спеціальні фарби, що використовуються у виготовленні солодощів, також бувають різними. Вони дозволяють створити з кондитерських виробів справжні твір мистецтва, що вражають буйством фарб і мотивів. У нас на сайті Ви знайдете все для кондитера і його фантастичних задумів.
Уявіть неймовірні різнокольорові фігурки з пастілажа, карамелі чи шоколаду, що прикрашають Ваш торт. Він грає фарбами, наповнюючи кімнату відчуттям свята. У подібних випадках зазвичай говорять, що «таку красу навіть є шкода». Але на смак виріб виявиться ще більш чудовим, адже фарби не містять ніяких шкідливих домішок і не впливають на смак солодощів.


Що таке аерографія?

Будь-який професійний кондитер знає, що аерографія значно розширює можливості художнього оформлення тортів. Розпилюючи пристрій (аерограф) тонким шаром завдає фарбу на виріб. З його допомогою можна створити різні колірні переходи або візерунки. Але результат буде набагато краще, якщо використовувати якісні фарби для аерографії. Після використання сухих барвників, нерозчинені кристалики можуть забити вихідний отвір, тому рідкі краще і надійніше.
Кондитерський барвник купити можна недорого через наш магазин кондитерського інвентарю. На нашому сайті Ви знайдете широкий асортимент рідких, гелевих та сухих барвників за вигідними цінами. Ми доставимо товар в будь-яку точку України і навіть за кордон.Показано від 1 до 12 з 12 (всього сторінок: 1)
0