Фарба блиск

Фарба блиск

Виробництво харчових продуктiв фарба з ефектом блиску

У нас на сайті Ви знайдете все для кондитера. Інтернет-магазин Confisuer надає Вам великий вибір барвників з блиском, більше 20 кольорів.
Блискучі барвники створять магічне мерехтіння, облагородять Ваші творіння. Від них неможливо буде відірвати погляд!
У нашому асортименті найрізноманітніші блискучі барвники:

  1. Сухий барвник
  2. Фарба для аерографії
  3. Харчовий гель

Варіантів багато. Залишається лише вибрати найбільш підходящий для Вас.
Якщо Вам потрібен барвник, який буде стійкий до високих температур і pH, ідеальне рішення - сухий харчовий барвник, типу кандурин. Купити кандурин можна не боячись, що барвник шкідливий для здоров'я. Блискучий барвник виготовлений їх природного силікату і нешкідливих харчових пігментів. У крем його не додають, а наносять на поверхню шоколаду, мастики, айсінгом, марципану.


Особливим чарівністю наділена торти, декоровані за допомогою аерографа. Це зручний інструмент, що дозволяє рівномірно нанести фарбу, створити плавні переходи. Для нього існує спеціальна фарба для аерографії. Фарба для аерографії купити краще саме її, так як нерозчинені кристалики можуть забити вихідний отвір аерографа.


Сухі харчові барвники продаються у вигляді порошку. Відмінно підійдуть для розпилення. Торти або тістечка, посипані маленькими блискітками, будуть виблискувати і переливатися. Барвник харчової порошок можна розбавити в кип'яченій воді, горілці або спирті, надавши йому рідку форму.


Харчовий гель володіє особливим перламутровим ефектом. Їм легко намалювати картинку на торті, використовуючи просту пензлик. Такий фарбою можна підкреслити дрібні деталі, посилюючи ефектність декору - купити харчової гель.

Зробіть замовлення через наш інтернет-магазин і ми доставимо товар в будь-яку точку України і навіть за кордон. Все для кондитера інтернет магазин - У нас тільки кращу якість і приємні ціни!Показано від 1 до 15 з 22 (всього сторінок: 2)
0