Фарби для малювання

Фарби для малювання

Кондитерська мистецтво тісно переплетено з роботою художника. Спеціальна фарба для малювання на кондитерських виробах дозволить Вам відчути себе не просто кондитером, а справжнім творцем.
Харчова фарба для мастики торгової марки Confiseur - одна з небагатьох на ринку. Наша компанія вже багато років постачає і виробляє кондитерські харчові барвники та інвентар найвищої якості.

Містить тільки нешкідливі компоненти, такі як вода, цукор, якісні харчові фарбувальні пігменти, лимонна кислота, і стабілізатор.

перед використанням, необхідно злегка перемішати барвник пензликом.

За допомогою харчової фарби можна зручно створювати малюнки і написи на:
марципаном, випічці, шоколаді, айсінгом, мастиці, глазурі.

Спосіб застосування:

Уявіть, що ця фарба - звичайна гуаш. Харчова фарба для тортів з легкістю наноситься звичайної пензликом, придбати яку Ви також зможете у нас на сайті. Якщо потрібно розфарбувати велику площу, використовуйте натуральну губку.
Невеликої кількості барвника (близько 5 м) цілком вистачить для фарбування від 1 кг солодкої маси. Барвники також відмінно комбінують один з одним, тому Ви можете створювати абсолютно різні колірні відтінки!
Харчова фарба купити яку можна недорого через наш сайт, має різноманітну палітру кольорів. Наш магазин кондитерського інвентарю гарантує тільки високу якість нашої продукції. Ми доставимо фарби або інший товар в будь-яку зручну для Вас точку України.Показано від 1 до 15 з 15 (всього сторінок: 1)
0