Набори

Набори

Набори харчових фарб

Виробництво харчових продуктiв фарба значно розширила можливості кондитерів. З її допомогою можна надавати фарбувати солодкі маси, надавати їм незвичайний вигляд, експериментувати з відтінками. Згадайте, як у школі на уроці малювання користувалися аквареллю або гуашшю. Спеціальною фарбою можна малювати на тортах або тістечок так само, як ми всі робили це в дитинстві. Часто навіть професійні художники кидають полотна, розуміючи, що в кондитерському мистецтві не менш можливостей для творчості.


У нашому інтернет-магазині, де Ви зможете придбати якісний кондитерський інвентар, широкий асортимент харчових барвників. Представлена ​​палітра дозволить здійснити будь-яку задумку. Барвники абсолютно нешкідливі, призначені саме для продуктів харчування.

Чому варто купити набір?

  • це зручно
  • вигідно
  • далекоглядно

Придбати набір харчових барвників більш правильне рішення, ніж купувати їх окремо. Кожен комплект містить 5 або 8 баночок по 20 грам. Цього вистачить на безліч застосувань. До того ж, купуючи набір, Ви економите до 40% своїх коштів!

Використання харчових барвників

Застосування фарб дуже різноманітно. Ними можна забарвити марципан, цукрову пасту, що моделюють пасти, глазур, квіткову пасту, тісто, випічку і Айсінг. Дуже зручно використовувати такі барвники для прикраси яєць. Ідеально підходять для малювання. Чим більше барвника Ви додаєте в масу, тим більш насиченим вона стає. Набір фарб на масляній основі призначений для роботи з шоколадом. З їх допомогою можна надати яскравий колір білого шоколаду або розфарбувати темний.


Набір харчових барвників купити можна без особливих зусиль і витрат на нашому сайті, необхідно зберігати в темному, прохолодному і сухому місці. Ми гарантуємо високу якість товару і швидку доставку по Україні.Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)
0