Начинки

Начинки

Кондитерські начинки - це скромні помічники кондитера. Вони не виставляються напоказ, як декоративні елементи, а ховаються в самих виробах. Чи ви не пам'ятаєте, як в дитинстві намагалися якнайшвидше дістатися до серцевини тістечка, щоб спробувати начинку? Це продукти, які надають пікантність виробу, що наповнюють його особливим смаком.

Додати трохи хрускоту Вашим ласощів допоможуть бісквітні пластівці. Чудова начинка буде актуальна в шоколадних цукерках або ганаш. Хрустка прошарок в торті або штойзеле також нікого не залишить байдужим. Часто пластівці використовують для макаронів. У комплекті Ви знайдете приємний сюрприз: рецепт цукерок з шоколаду.

В асортименті нашого магазину Ви знайдете повітряний рис - сухі рисові кульки. Виготовлені з високоякісної рисової крупи, без стороннього запаху, мають приємний солодкуватий смак. Повітряні кульки:

  1. корисні
  2. хрусткі
  3. багатофункціональні

Кондитерські начинки можна використовувати не тільки в якості начинки, але і як цікавий декор для кондитерських виробів.

Мадагаскарська натуральна ваніль покликана облагородити вишукані солодощі, додавши їм неперевершений аромат. Купити ваніль на сайті Confiseur можна з стручках сорти Бурбон.

Желатин листової - незамінний продукт. Професійні кондитери знають, що купувати простий желатин в супермаркеті - небезпечна затія. Багато рецептів вимагають використання тільки якісного листового желатину (наприклад, муссовие торти на фруктах або шоколаді). Желатин замочують у воді на 4-6 хвилин, після чого зливають зайву воду.

Придбати все для кондитера Ви легко зможете через наш інтернет-магазин. Різноманітні начинки і необхідні товари для створення чудових солодких творів тут доступні по непристойно низькими цінами. Не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайтеся в своєму ремеслі і отримуйте задоволення від створення солодких шедеврів! Для Вашої зручності ми доставимо товар в будь-яку точку України або за кордон.Показано від 1 до 15 з 31 (всього сторінок: 3)
0