Цукорові продукти

Цукорові продукти

Кондитерський цукор що це?

Що об'єднує всі солодощі? Всі види випічки, цукерок, тортів - чого завгодно? Звичайно, цукор. Саме в той момент, коли виявили цей незвичайний продукт, в історії людства почалася нова епоха. Цей продукт може бути в незвичайних формах, не тільки у вигляді простого білого піску.

Якщо Ви професійний кондитер, то знаєте, що для різних цілей потрібен кондитерський цукор. Сахари в нашому асортименті найвищої якості, і зараз ми ознайомимо Вас з різноманітністю солодких добавок.

Дестроза

Це солодка суха глюкоза в вигляді білого порошку. Вона не має запаху або сторонніх домішок. «Солодкість» в чистому вигляді. Легко розчиняється у воді або інших рідинах.

Використовується для виготовлення цукерок, різних шоколадних виробів. Додають для посилення і збереження смакових якостей вироби, надає їм м'якість. Підсилює бродіння (що корисно для випічки), сприяє утворенню золотистої скоринки, уповільнює черствіння. Декстроза купити яку можна з доставкою по Україні, використовується для створення сиропу, патоки.

Ізомальт

Продукт для виготовлення карамелі і різноманітних карамельних солодощів. Його можна підфарбовувати в будь-які кольори. Надає виробам обсяг, покращує структуру, надає середню солодкість. Що дуже важливо для ласунів - ізомальт не викликає карієсу.

Нета сніг

Біла, солодка цукрова пудра для декорування випічки з чудовим ванільним ароматом. Створює ефект снігу, наприклад, на пряниках, тортах, чізкейк, капкейк або печиво. Нею можна прикрасити фрукти. Дуже популярний і багатьом відомий продукт.

Сироп глюкози

Це безбарвна паста, яка не дає цукру кристалізуватися. Глюкоза підтримує еластичність виробів, забезпечує їх більш тривалий термін зберігання. Можна застосовувати для морозива, шоколадних цукерок, Ганаш, напажей та інших солодощів. Сироп глюкози купити можна в зручній пластиковій упаковці.

Трімолін

Інвертований сироп, що не кристалізується, збереже м'якість, аромат і легкість випічки. Біла солодка паста поліпшить структуру тесту. Виготовляється з бурякового сиропу. Не має запаху.Показано від 1 до 15 з 21 (всього сторінок: 2)
0