Сублімовані фрукти

Сублімовані фрукти

Сублімовані фрукти - це неймовірно здорово. Спосіб сублімації сушіння не потребує будь-яких консервантів і добавок, а також є на 100% чистим. Сублімовані фрукти можна вживати в їжу в якості закуски, або додавати до каш для сніданку або мюслі, щоб додати додатковий фруктовий аромат до чаю та інших напоїв. Вони також можуть бути відновлені & nbsp; повторно з сухого виду, просто додавши води, вони відновлять свої статки.
Як ми побачимо, Сублімовані продукти є виключно здоровою їжею, тому що їх швидко сушать без застосування тепла. Це зберігає більше поживних речовин, ніж це зазвичай можна досягти за допомогою інших способів сушіння.

Спосіб сублімації сушіння використовує корисні властивості води, що міститься в продуктах. Продукт охолоджується при дуже низьких температурах, а потім висушується, просто зневоднюється, залишаючи продукт виключно з корисними речовинами. При цьому фрукти стають легше практично в 10 разів.

Сублімовані фрукти мають високу харчову цінність.

Ліофілізовані & nbsp; фрукти (так ще називають цей продукт) & nbsp; не містять ніяких добавок: тільки 100% чистий смачні плоди!
У кондитерському майстерності - Ліофілізовані (сублімовані) фрукти, морква, мають широке застосування!
Їх можна додавати в тісто для макаронс, замінивши тим самим ароматизатори, і надавши продукту неймовірний фруктовий смак, а & nbsp; також зробити їх не лише смачними, а й корисними. Спробуйте додати зовсім небагато порошку фруктів в крем-ганаш, і Ви будете дуже приємно здивовані, абсолютно нового смаку. Зовсім кілька грам фруктів, можна додати в крем для начинки торта, і в будь-який час року, Ви зможете побалувати своїх замовників і рідних смачним ягідним або фруктовим шедевром. Порошок фруктів можна використовувати як посипання і декор для капкейков, макаронс і десертів. Фрукти шматочками застосовують для виготовлення шоколадних плиток, а також начинки цукерок. Неймовірно смачні маффіни і кекси, виходять з ліофілізованих фруктів і ягід, тісто не обтяжує, наприклад якби це були заморожені фрукти, ароматне і повітряне.

Сублімовані фрукти мають широке застосування в молекулярній кухні, нове і дуже модне віяння в кулінарії.
Приготуйте tiramisu, замінивши какао, на ягідний порошок і у Вас вже буде не tiramisu, а Berrymisu!
Сушені фрукти спеціальним способом, використовують у багатьох дієтах.
Купити сублімовані фрукти, прямо зараз на нашому сайті!Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)
0