Айсінг, гнучкий айсінг, лак

Айсінг, гнучкий айсінг, лак

Прикраса тортів айсінгом сьогодні стало улюбленим процесом домашнього й професійного кондитерського творчості.

Переваги нових сумішей

Домогосподарки і кондитери давно використовували Айсінг для торта, самостійно готували його на основі білка і цукрової пудри. З суміші такого складу створювали фігурки для прикраси тортів і печива, наприклад, квіти або метелики. Правда, саморобні маси досить незручні: довго висихають, вимагають дуже делікатного поводження, вироби виходять крихкими, кришаться.

В професійних порошках для айсінгом ці складності усунені:

  • для отримання готової суміші досить змішати невелику кількість порошку з кип'яченою водою, збити протягом 5 10 хвилин;
  • виріб висихає за півгодини-годину;
  • суміш залишається гнучкою, при згинанні і скручуванні не ламається;
  • маса приємна на смак;
  • при чудових кондитерських властивості порошок не містить небезпечних для здоров'я інгредієнтів.

Суміш для гнучкого айсінгу випускають різні виробники - від американського Sugarveil до італійського Magic Decor.

Декорування тортів айсінгом

Чудовий ажурний Айсінг на торті виглядає надзвичайно розкішно. Саме його використовують в приготуванні головного десерту на королівських весіллях. У продажу є безліч текстур матів для айсінгом, що дозволяють створити справжній мереживний шедевр.

Навіть без килимка Айсінг Sugarveil легко використовувати для виготовлення шикарних орнаментів. Масу видавлюють з корнета на щільну поліетиленову плівку, слідуючи підкладена під неї візерунку.

Готові декоративні елементи наносять безпосередньо перед вживанням на холодну суху кулінарний виріб або застиглий білковий крем, глазур, шоколад. Вологе середовище руйнує прикраса, тому для інших кремів Айсінг не підходить.

Айсінг з використанням лаку і клею

Придумано більше 10 технік прикраси тортів айсінгом. Суміш для декору можна забарвити сухими або рідкими харчовими барвниками, покрити лаком.

Додавши в свій арсенал харчової лак, кондитер може значно урізноманітнити і «оживити» готовий виріб.

Лак використовують в наступних випадках:

  • надання блиску очам, волоссю, деталей одягу кондитерських фігурок з мастики;
  • покриття фруктів і квітів для імітації натурального глянцю;
  • виготовлення фарб для розпису;
  • захист готового прикраси від вологи і помутнінь.

Кондитерський клей - ще один незамінний помічник у створенні фантазійного декору. Він призначений для з'єднання окремих елементів, цукрових квітів, містичних фігурок, а також ремонту випадково пошкоджених деталей.

Майстрам, дійсно бажаючим створити видатний твір кулінарного мистецтва, представлений асортимент барвників, клею, лаку, сумішей для айсінгом дозволить втілити найкреативніші фантазії.Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)
0