Цукрові перлини, посипки, гліттер

Цукрові перлини, посипки, гліттер

Кондитерська виробництво являє собою величезну галузь. Це може бути промислове виготовлення тортів, випікання десертів в різноманітних кафе і ресторанах, а також домашня кухня. Деякі варіанти являють собою шаблонні тістечка, а інші представляють собою справжній витвір мистецтва, які не обходяться без прикрас, в них по максимуму використовується кондитерський блиск і багато іншого.

Чим прикрасити випічку?

Найбільшою популярністю з метою зміни виду страви користуються саме посипання кондитерські. Якісний продукт володіє декількома корисними властивостями. Хороша посипання повинна являти собою не просто красу, а й смакову нотку, якийсь акцент, який необхідний в завершенні кожного ідеального блюда, можна сказати останній штрих. Справжня цукрова посипка настільки дрібна, що підходить для ювелірної роботи. Кондитери з її допомогою виготовляють справжні картини на вершині тортів і пирогів.

Посипка для тортів використовується найчастіше, її можна зустріти практично у всіх кондитерських виробах. Залежно від рецептури для цих цілей можуть бути подрібнені горіх, тісто, паличка кориці, а також кокос. Ми ж пропонуємо шоколадну посипання незвичайних форм: вермішель і осколки, з білого, чорного і молочного шоколаду.

Також дуже часто для прикраси використовуються і інші форми. Популярністю у кондитерів і дітей користуються цукрові кульки. «Художники» люблять їх за можливість використовувати найрізноманітніші кольори і форми, а діти за солодкість, яка ніколи не буває зайвою в хорошому торті. Однак справжньою знахідкою, яка порівняно недавно з'явилася в солодощах в такій кількості, є кондитерські кристали. Це особливе прикраса з оригінальним смаком і вкрай креативним зовнішньому виглядом. Для приготування в домашніх умовах необхідно проявити належне терпіння. Цукрові кристали можуть бути будь-якого розміру і кольору, ідеально виглядають на тортах. Нерідко саме за допомогою кристалів виготовляються об'ємні частини малюнка.

При виготовленні солодощів основа є всього лише частиною роботи. Можна зробити дивно смачний торт, але без прикраси він не викличе фурор. Кондитерські вироби багато також зустрічають по одягу. У нашому магазині можна знайти таку кількість прикрас, яке дозволить кожному відпустити свою фантазію на волю.

0