Гліттер

Гліттер

Гліттер - це декоративні блискітки з поліестрової плівки. Використовуються кондитерами для прикраси тортів, шоколадних ласощів і капкейков. Яскраві, мерехтливі блискітки перетворюють солодощі, роблять їх по-справжньому шикарними. Торт, покритий такою посипкою, переливається чарівним блиском. Це чудове рішення для декорування Ваших унікальних витворів.

Якими бувають блискітки?

Для прикраси використовуються харчової глиттер:

  • голографічний;
  • неоновий;
  • райдужний;
  • однотонний.

Посипання представлена ​​в діаметрі від 0,1 до 4 мм.
Форма глиттеров буває найрізноманітнішою: шестигранна, квадратна, кругла, у вигляді смужок, зірочок, сердечок, ялинок - чого завгодно.
Палітра також різноманітна. На сайті представлені кілька десятків забарвлень блискіток. В інтернет-магазині Confiseur Ви також зможете знайти інший високоякісний кондитерський інвентар.

Рекомендації до використання

Посипте глиттер блиск на елемент Вашого виробу. Для більшої фіксації блиски кріпляться харчовим клеєм. Блиск в повному обсязі засвоюється організмом. Перед вживанням ласощі ми рекомендуємо по можливості видалити більшу частину блискіток з нього. Харчовий блиск не шкідливий і не токсичний, але зловживати не варто.
Гліттер купити легко і швидко можна через наш магазин кондитерського інвентарю. В асортименті більше 70 видів блискіток найвищої якості від перевірених виробників.

В категорії немає товарів

0