Їстівний друк

Їстівний друк

Їстівна друк, виконана індивідуально - цікавий варіант для прикраси торта, виготовленого як в кондитерському цеху або кондитером в спеціально обладнаній кухні, так і в домашніх умовах. Для їстівної друку знадобляться вафельні листи або цукрова папір, спеціальний принтер і різнокольорові картриджі до нього. Надрукувати можна все, що душа забажає: особисті фотографії, власні малюнки, картини або твори мистецтва.

Вафельная папір для тортів

Щоб розширити свій список варіантів прикраси тортів, вам необхідно освоїти методи роботи з вафельної папером. За допомогою вафельної паперу ви зможете швидко створити дивовижне розмаїття складних прикрас для торта. Зробити пластини-паперові квіти, як жовтець, півонія, відкритої троянди. Створити захоплюючі картини і складні конструкції простим способом. Ви навіть зможете використовувати вафельну папір для методу декупажу і зробити творчий, єдиний в своєму роді торт.

Цукрова папір для тортів

Швидкий і простий спосіб додати барвисті деталі для тортів і десертів, навіть якщо ви раніше ніколи не займалися дизайном тортів - це використання їстівну, гнучку цукрову папір. Вирізати і помістити прикраси з цукрового паперу можна за лічені хвилини. Цукрова папір має легкий, солодкий аромат, який добре поєднується з масляним кремом або помадкою.

Вафельні картинки на торт

Вафельні картинки для тортів можна зробити самостійно. Це не складно, але знадобляться спеціальні інструменти та інгредієнти: вафельна папір, спеціальний принтер, різнокольорові фарби для принтера - друк на вафельної папері. За допомогою всього цього ви зможе надрукувати будь-яке зображення на ваш смак. Але якщо згаданих приладдя немає, а вафельная картинка потрібна "тут і зараз" - можете просто купити вафельні картинки, вже готову, в нашому магазині.

Для того, щоб вафельная картинка максимально органічно вписалася у вже готове кондитерський виріб, вона спеціально позбавлена ​​смаку і запаху: після встановлення на торти вафельні картинки просочуються кремом і набувають такої ж запах і смак. Для того, щоб виріб з картинкою виглядало завершеними, після установки паперу із зображенням її найкраще покрити прозорим або майже прозорою речовиною. Зробити це можна за допомогою кондитерського гелю, густого сиропу, світлого джему і навіть світлого меду. Правда, перший варіант кращий - тоді торт буде виглядати акуратніше.

Цукрова папір купити, а так само вафельну папір, і вафельні картинки для торта можна купити в нашому інтернет-магазині - доставляємо товари в будь-яке місто України.

0