Принтери, картриджі

Принтери, картриджі

Принтери і картриджі для їстівної друку

Як би хотілося, щоб фотографію або картинку можна було легко перенести на поверхню святкового торта ... Стривайте! Можна!

Мистецтво фотографії легко реалізується в кондитерській справі. Для цього існує харчової принтер, купити який легко на просторах інтернету. Якщо у

Вас свою справу по виготовленню кондитерських виробів, такий принтер підвищить продажі в кілька разів! Друк на цукрових папері стала особливо популярна останнім часом. Поєднання солодкого мистецтва і технологій дозволяє здійснити будь-яку, навіть неможливу, фантазію.

Професійне обладнання, відкриває гігантські можливості для творчості, дозволяючи отримувати ексклюзивні кондитерські вироби. Все, що потрібно, це:

Харчовий принтер

В нашому інтернет-магазині Ви знайдете універсальний принтер, який друкує на їстівної папері (вафельної або цукрової) і шоколаді.

Ми пропонуємо Вашій увазі Decojet A4 - харчової принтер формату A4, сертифікований для харчової промисловості. Він дозволяє друкувати з високою роздільною здатністю будь-які види зображень, фотографій і логотипів. Він працює з 4 картриджами і друкує на вафельних листах, шокотрансферах і цукрової папері розміру A4. Працює з такими операційними системами, як Windows XP / Vista / 7/8 - Купити харчової принтер.

Картриджі

Харчові картриджі продаються окремо. Яскраві картинки вийдуть насиченими, природними і дуже смачними! Харчові фарби абсолютно нешкідливі. Їх вистачає надовго, тому творити можна без страху, що картридж спорожніє.

Увага! Звичайні принтери не призначені для їстівної друку. Використовуйте тільки якісне обладнання та матеріали, тоді Ваші труди будуть оцінені по достоїнству.
Картриджі для харчового принтера легко придбати в нашому інтернет-магазині. У нас Ви знайдете тільки кращі ціни на сучасний кондитерський інвентар.

В категорії немає товарів

0