Вафельний і цукровий папір

Вафельний і цукровий папір

Вафельний папір для тортів

Найбільш популярна і дорога різновид. Її інгредієнтами є вода, крохмаль, рослинне масло. Смак у такого матеріалу нейтральний. Колір цього паперу білий, вона досить прозора. Структура її характеризується пористістю. Товщина листа вафельного становить близько 4-7 мм.

Розрізняють два різновиди цього паперу:

  • м'якша, тонка, одночасно більш прозора і еластична, з неї легко вирізати;
  • щільніша, одночасно тендітна і менш прозора.

Чому у нас вафельний папір для тортів купити якнайдешевше, ніж в інших інтернет магазинах? Тому що у нас тільки якісний продукт від надійних ісчтонікков. Цей їстівний лист купити швидко, а ось він може бути укладений з кондитерським гелем і без. Нанесення гелю робить її еластичною, желюючий, надає смак і блиск. Вона успішно використовується для прикраси верхніх, а також бокових сторін торта.

Цукрова папір

Цукровий лист перевершує за своїми якостями вафельний. Друк зображень на ньому відрізняє відмінна передача кольорів, завдяки чому вони виходять приголомшливо яскравими. На бічні сторони торта його наносити складніше, але при достатній акуратності і чіткості рухів можливо. Якщо потрібна дуже яскрава і барвиста картинка, то використовую цукровий лист для друку ваших шедеврів для тортів. Цей лист досить рідко використовують, але тим не менш, замовити його варто. Якщо зважилися, то купити цукровий лист треба через інтернет магазин, так вийде дешевше з недорогий доставкою. Вам потрібно обов'язково купити їстівний лист, що допоможе вам прикрасити і перетворити ваші кулінарні витвори.
Така їстівний папір має товщину трохи меншу, а щільність більшу, ніж вафельний. А ще вона білосніжна і непрозора, солодкуватого смаку з ванільним ароматом. Склад її також зовсім інший: вода, цукор, патока, пальмова олія, стабілізатори, целюлоза і інші компоненти.
Вироби, прикрашені цукровим листом, слід оберігати від підвищеної вологості. Вони повинні знаходитися тільки в місцях сухих, темних. У свою чергу, можна виділити таку річ, що вафельний лист менш вимогливий і простіше у використанні. В нашій категорії представлені товари, Ви з легкістю можете зробити замовлення, а це значить, що цукровий лист для тортів купити моментально і ваша їстівна друк буде прикрашати і радувати око.

Купити їстівну папір

Пропонуємо вигідно купити вафельний папір, а також цукровий від виробників Kopycake і Modecor. Це продукція високої якості, добре відома більшості кондитерів. Нехай ваші торти завжди будуть чудовими!Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)
0