Шоколад

Шоколад

Що таке кондитерський чи кулінарний шоколад


Шоколад для кондитерських цілей можна купити в магазинах або замовити в інтернеті на вагу. Це продукт, позбавлений небажаних домішок та добавок, який ідеально підходить для використання як начинка та прикраса десертів.
Порожні об'ємні фігурки, плоскі цілісні, метелики з найтоншими крильцями та химерним візерунком – все це можливо за допомогою шоколаду та вашого професіоналізму.
Для ефектного декору варто купити білий шоколад. Декор торта чи печива, виконаний у двох кольорах, завжди виглядає ефектно.
Дедалі більше професіоналів для створення кулінарних шедеврів рекомендують купити шоколадні дропси. Дропси – це термостійкі крапельки або кружечки, що відрізняються ступенем в'язкості та відсотком вмісту какао. З ними зручно працювати, точно відміряти та досягати правильної пропорції.
Ступінь в'язкості відповідає за консистенцію розплавленого продукту та буває:


    Низький
    Середній
    Високою


В'язкість залежить від кількості жирів та емульгаторів у продукті. Зменшити в'язкість солодкої маси можна самостійно, додавши масло какао.
Залежно від відсотка вмісту какао шоколад поділяється на:


    Молочний (в т.ч. білий) – вміст какао до 35%
    Темний або напівгіркий продукт – вміст какао від 35% до 60%
    Брют або гіркий чорний - вміст какао понад 60%


Ознаки ідеального шоколаду для кондитера


    Натуральність
    Виготовлений із якісних какао бобів
    Термостійкий
    Без домішок
    Зручна форма у вигляді краплі (дропси), з якою зручно працювати


У сфері професійних кондитерів безапеляційним лідером є іспанський шоколад виробництва фірми Natracacao. Це натуральний продукт преміум класу з найкращих какао бобів. Він не містить пальмової олії, виробляється за суперсучасними технологіями і ідеальний для створення кондитерських шедеврів.


Шоколад преміум класу


Шукаєте де купити ідеальний продукт у дропсах для ідеального фондана? Відповідь очевидна: заходьте в інтернет-магазин Сonfiseur. Аксесуари, інструменти, підставки, посипка і все, що потрібно досвідченому або кондитеру-початківцю. Шоколадні гурмани оцінять справжній та насичений смак, що визначає безперечно найвищу якість продукту.
Для вас у цій категорії товарів представлений широкий асортимент та ідеальний сервіс, а саме:


    Ваговий шоколад у дропсах найвищої якості
    Шоколадна глазур різних кольорів
    Безліч аксесуарів для кондитера
    Зручна закупівля (від 1 кг)
    Оперативна доставка (вся Україна)


Натуральний шоколад. Що це таке та з чим його їдять? Шоколад – незамінний продукт, без якого життя здається сірим і непримітним. Улюбленець ласунів, кондитерів та стоматологів – шоколад має неповторний та унікальний смак, який одного разу підкорив народи майя та ацтеків, а потім і весь світ. До того ж це практично панацея від усіх хвороб! Він дуже позитивно впливає на організм: нормалізує тиск, знижує рівень холестерину, покращує роботу судин та серця. А головне, що шоколад викликає виділення гормону радості (ендорфіну), допомагає подолати депресію, знімає напругу після важкого трудового дня.Показано від 1 до 15 з 124 (всього сторінок: 9)
0