Інструменти, вирубки, молди

Інструменти, вирубки, молди

Є талановиті люди, які здатні намалювати картину на торті за допомогою пензликів і спеціальних їстівних фарб. А як бути тим, хто не вміє так добре малювати, але теж хоче, щоб його випічка виглядала цікаво? Такі люди купують кондитерські інструменти, які дозволяють їм з лишком компенсувати недолік природного таланту. В цьому немає нічого поганого - навіть знамениті кондитери використовують молдавсько для мастики та інші спеціальні предмети. Але що саме входить в поняття «кондитерські інструменти»? Давайте розберемося.

Які бувають кондитерські інструменти?

Для початку варто виділити досить велику групу, в яку входять всі кондитерські мішки. Їх основні характеристики представлені трохи нижче:

  • Обсяг. Вони можуть бути різного об'єму, в залежності від обсягів роботи, які ви плануєте виконувати. Якщо ви можете дозволити собі періодично відволікатися, щоб наповнити мішок заново, то ви цілком можете обійтися маленькою моделлю. Те ж саме можна сказати, якщо у вас недостатньо досвіду роботи з великими кондитерськими мішками.
  • Матеріал. Від нього буде залежати, скільки разів ви зможете використовувати кондитерські мішки. Купити одноразові пакети або вибрати тканинні, дорожчі і довговічні - вирішувати вам. Орієнтуйтеся на частоту використання кондитерських мішків. Якщо ви використовуєте їх раз в пару місяців, то простіше придбати невеликий набір паперових, при більш частому використанні - вибирайте багаторазові мішки.

Кондитерські насадки - наступна велика група товарів. Мабуть, вона навіть різноманітніше першої, адже все різноманіття візерунків і постатей на тортах створюється за допомогою величезного арсеналу різних насадок. Початківцям не варто захоплюватися - виберіть кілька найбільш стандартних насадок, попрактикуйтесь, і тільки після того, як ви навчитеся управлятися з ними, вибирайте щось не таке поширене.

Трафарети для тортів - на випадок, якщо вам необхідно терміново зробити цікавий малюнок, а виводити тонкі лінії немає часу або бажання. В наявності як Айсінг трафарети зі звичайними окремими візерунками, з яких можна скласти цілу композицію, так і зображення, за допомогою яких можна з легкістю за раз оформити цілий торт. Трафарет такої величини, природно, буде коштувати більше, але і часу на реалізацію займе значно менше.

Інструменти для роботи з мастикою - ще одна велика група. Вирубки для мастики, різні форми - все це дозволяє створювати дійсно незвичайні узори і фігури.

Ці та інші кондитерські інструменти ви можете придбати прямо зараз. Неважливо, що саме буде використовуватися для оформлення: мастика форми для якої виробляються в широкому асортименті, або крем, для якого достатньо простого кондитерського мішка - у нас знайдеться все.

0