Художні кисті

Художні кисті

Художник, який вкладає душу в свій твір, отримує від цього неймовірне задоволення. Але ще більше задоволення він отримує, коли його робота приносить радість іншим людям. Картини майстра-кондитера, на відміну від полотен художника, дивують не тільки зовнішнім виглядом, але і смаком.
Існує безліч технік декорування солодких виробів, але просте малювання харчовими фарбами - саме делікатне і цікаве. Головне підібрати гарні кондитерські інструменти.
Кондитерська кисть - ідеально підходить для декорування тортів, живопису на кондитерських виробах і напилення цукрових квітів. Кисті кондитерські пристосовані для розфарбовування дрібних деталей і фігурок.

Кондитерські кисті бувають:

  • на натуральному ворсі
  • штучному ворсі
  • силіконові

Пензлик кондитерська - це важливий інструмент для професійного кондитера, але навіть простий любитель, який захоплюється оформленням домашніх солодощів, не зможе обійтися без подібного пристосування. У нас на сайті Ви зможете купити кондитерські кисті різного застосування і різних розмірів. Тип фарби значення абсолютно не має. Висока якість кондитерських пензликів від відомих виробників ми гарантуємо.

Малюнок на мастиці

Багато рекомендують наносити малюнок на мастику до того, як помістити її на виріб. Але Ви можете розфарбовувати мастику прямо на торті, якщо Вам так зручніше. Розкачайте мастику і прикладіть до неї зразок (малюнок на простому папері). Канцелярським ножем, роблячи акуратні прорізи в папері, перенесіть малюнок. Потрібно зовсім невелика кількість фарб. Малюйте так само, як робили це в дитинстві, занурюючи пензлик кондитерську в воду (для гелевих - в воду або в горілку) і потім в фарбу. Уявіть, що Ви художник, а мастика - полотно. Закінчену роботу залиште до повного висихання приблизно на добу, потім акуратно перенесіть мастику на торт.
Художні кисті доступні за низькими цінами в нашому інтернет-магазині. Реалізуйте себе як майстер-кондитера. І пам'ятайте: Ви - не простий кулінар, Ви - творець!Показано від 1 до 15 з 28 (всього сторінок: 2)
0