Інструменти для виготовлення квітів

Інструменти для виготовлення квітів

Інструменти для створення цукрових квітів

Мастика - універсальний продукт, який відкрив нові можливості для кондитерів усього світу. З її допомогою створюється гладке покриття тортів і тістечок, винаходяться складні композиції (квіти, листочки). З мастики можна робити цілі скульптури і чудові цукрові букети. Але кондитерські вироби з мастики найвищої якості можливі тільки з використанням спеціальних пристосувань.

У нас на сайті відмінний вибір інструментів для мастики, які заощадять Ваш час і допоможуть створити щось дійсно дивовижне!

Купити інструменти для мастики - вони стануть в нагоді не тільки в роботі з цукровими квітами, а й прискорять процес виготовлення різноманітних солодких фігурок і візерунків для шикарного декору.

Палички для моделювання

До основних інструментів відносяться спеціальні палички для моделювання різного розміру і форми. У кожної своє призначення. Палички мають різні кінчики, що допомагають на різних етапах виготовлення квітки. Наприклад, керамічні текстурні палички роблять прожилки і текстури на квітках, допомагають у виготовленні оборок і рюшів.

Палички також незамінні в створенні і інших цікавих цукрових фігурок.

Мати для моделювання

Щоб зробити пелюстки, мастика повинна легко піддаватися тиску і не рватися. Спеціальні мати - це найзручніша робоча поверхня. М'який мат для моделювання спрощує процес створення квітів. Він абсолютно рівний, мастика до нього не прилипає.

Інструменти серйозніше

Іноді кондитерові не обійтися без інструментів, що нагадують арсенал хірурга. Адже робота з мастикою може бути по-справжньому ювелірної. У нашому асортимент Ви знайдете круглогубці, різаки, кусачки, крафт-ножиці найкращої якості.

Круглогубці і кусачки необхідні в роботі з дротом в англійській техніці створення букетів. Різак (нагадує скальпель) допоможе вирізати найдрібніші деталі. А крафт-ножиці - просто універсальний інструмент, якщо в процесі творчості Вам знадобиться обрізати дріт, картон, упаковку продуктів і т.д.

Купити інструменти для мастики легко через наш інтернет-магазин за найнижчими цінами і з доставкою по Україні.Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)
0