Крафт-дріт

Крафт-дріт

Фантазія кондитерів заводить їх у такі дали творчості, що простим обивателям і не снилося. Різноманітність кондитерських виробів (їх форм, розмірів і мотивів) дійсно вражає. Але для кращих творінь необхідний тільки кращий кондитерський інвентар. Здійснення найяскравіших ідей можливо, якщо під рукою є крафт-дріт.

Кондитерська дріт призначена для декорації тортів і цукрових квітів з мастики. Вона може і скріпити необхідні елементи декору, і самої виступити в ролі прикраси. Крафт-дроту, як правило, зроблені з залізної, оцинкованої або алюмінієвого дроту, а потім покриті тонким шаром паперу. Вона забезпечує створення красивих квіткових композицій.

В нашому асортименті Ви знайдете рожеву, білу, коричневу, помаранчеву, фіолетову, синю і інші дроту. Інтернет-магазин Confiseur пропонує придбати її у вигляді зручної котушки.

Особливості кондитерської дроту

  • Якісний матеріал забезпечує високу гнучкість дроти.
  • Папір має спеціальне покриття для запобігання корозії і стійкості до старіння.
  • Має насичений колір, який не вицвітає.
  • Простота транспортування і обробки.
  • Різні кольори і розміри.
  • Довгий термін служби.

Дріт флористична використовується також для роботи зі справжніми квітами. Але майстри-кондитери пристосували її для декорування чудових композицій з мастики. Матеріал не зашкодить здоров'ю ласунів і ніяк не вплине на смакові якості виробів. Можете сміливо приступати до роботи!

Не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайтеся в своєму ремеслі і отримуйте задоволення від створення солодких шедеврів! Купити кондитерську дріт легко через наш сайт - з доставкою по всій Україні і навіть за кордон. У нас тільки приємні ціни і висока якість товару.Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)
0