Дріт флористичний

Дріт флористичний

Дріт для створення солодких композицій

Флористчний дріт це проста металева ниточка, дріт флористичну використовують для створення букетів з цукрових квітів, декору з ягід і листочків. Дріт поміщають в пластмасову капсулу і вставляють в торт.

Що означає нумерація на упаковці флорістріческой дроту?

Кожен номер визначає товщину дроту. Чим вище номер, тим вона тонша. Найтонша дріт має номер 33, найтовстіша - 16. На нашому сайті можна дріт флористична купити всіх розмітити і різноманітних кольорів.

Для чого використовують флористичну дріт?

  • №16, 18 - найбільш товсті дроту. Зазвичай використовують для квітів з дуже важким підставою і для кріплення масивних конструкцій.
  • №20 - дріт для цукрових квітів під цим номером використовується для бутонів і серединок квітів з важким підставою. Вона трохи тонше попередньої.
  • №22, 24 - застосовують як основу для букета, з нею працюють над створенням великих і щільних листя або великих бутонів.
  • №26 - дріт під цим номером прекрасно підходить для більшої частини листя і квітів.
  • №28, 30 - цей номер призначений для маленьких бутонів, створення гілочок витких рослин або ягід.
  • №33 - найменш затребуваний, тому що використовується для створення тичинок, маточок, дуже дрібної листя і квіточок. Зазвичай маточки або тичинки продаються вже в готовому вигляді, але деякі вважають за краще створювати їх самі. Підходить для тонкої і делікатної роботи.
  • №26 і 28 - найбільш популярні, універсальні номера, їх можна застосовувати для побудови каркасів складних тортів. З її допомогою виготовляють цукеркові букети.

Який колір флористичної дроту вибрати?

У нас на сайті Ви можете придбати дріт 11 різних кольорів. Це найбільш поширені кольори для кондитерських виробів. Все залежить від того, яку квітку Ви робите. Якщо раптом Вам необхідний особливий, незвичайний відтінок, запасайтеся білої дротом. Білу завжди можна підфарбувати. Різнобарвна дріт покрита спеціальним нешкідливим складом. Велика розмаїтість розмірів і кольорів дозволяє купити флористичну дріт саме таку, яка Вам необхідна.

В категорії немає товарів

0