Тейп-стрічка

Тейп-стрічка

Флористическая тейп стрічка

Стрічка, запозичена у флористів - використовується кондитерами для прикраси вишуканих солодких виробів, тейп стрічка флористична купити. Такими стрічками флористи перев'язують букети, але в кондитерській справі їй знайдеться маса застосувань.
Тейп стрічка є витонченою паперову гофровану стрічку з антибактеріальним покриттям і клейовим ефектом. На сайті Ви знайдете цей матеріал від англійських виробників найвищої якості.
Увага! Флористична стрічка не підходить для того, щоб вставляти її в торт, так як виріб містить клейову частину. Для подібних цілей купуються спеціальні бутоньєрки.

Варіанти застосування флористичної Тайпей стрічки кондитерами:

  1. Незамінна в формуванні цукрових квітів.
  2. стрічкою користуються в якості незалежного декорує елемента на тортики.
  3. Можна пустити її по бортику торта, щоб згладити всі нерівності.
  4. Зручно використовувати і при складанні композицій з цукерок
  5. Ідеально підходить в якості креативного рішення для вусиків, сплетінь в букетах з цукрових квітів.

Купити тейп стрічку флористичну дуже легко. Її регулярно використовують у флористиці, тому асортимент досить широкий. Але все ж у продаж надходять певні кольори, необхідні для роботи флористів з живими квітами. У нашому магазині Confiseur.net Ви зможете знайти зелену, червону, білу, чорну, салатовий, темно зелену, бежеву стрічки, а також складаються з двох половинок (для зручності в роботі). У нас можна купити стрічку в Дніпропетровську на складі або у наших партнерів в місті Харкові - тейп стрічка ціна недорога.

В категорії немає товарів

0