Тичинки

Тичинки

Тичинки для виготовлення квітів. Створення цукрових квітів для декору тортів - це ази кондитерського мистецтва. Професіонали кондитери роблять настільки прекрасні і натуральні вироби, що їх не відрізнити від справжніх бутонів. Витончені солодкі трояндочки, ромашки, тюльпани, гладіолуси надають солодощам неймовірну свіжість і унікальність. Весільні торти традиційно прикрашають білими трояндами або ніжними ліліями.
Для створення правдоподібних бутонів квітів необхідні пелюстки з мастики і, звичайно ж, тичинки для цукрових квітів. Перше, що потрібно знати, - вони неїстівні. Це нитка з пластиковими головками з однієї або двох сторін. Їх термін придатності необмежений, зберігати краще в сухому провітрюваному місці. Видів квітів в природі неймовірно багато, тому купити тичинки для квітів можна також різних розмірів, кольорів і форм.
Не полінуйтеся уважно вивчити квітка, який хочете повторити. Підберіть саме такі тичинки квітів, які створила для нього природа. Зазвичай тичинки для цукрових квітів йдуть для конкретного квітки і назва уточнюється. Але якщо Ви вирішили пофантазувати, можна порушити кілька правил.

Як зробити тичинки для квітів

Рекомендується використовувати близько 3-4 тичинок на 1 квітка. Їх не треба розрізати, просто дотримуйтесь послідовність:

  • Створіть квіти з цукрової мастики
  • Зігніть тичинки навпіл, скріпіть допоміжної ниткою в колір і вставте в центр квітки
  • Висушуйте протягом 24 годин
  • Прикрасьте торт отриманими бутонами

Тичинки можна виготовити самим, але через невисоку вартість - легше купити тичинки для квітів. Україна належить до країн, де придбати все для цукрових квітів не складе труднощів.

Парочка хитрощів при виготовленні тичинки для квітів:

  1. Можна зобразити пилок з манної крупи, сургучу, каніфолі, дрібної тирси або зубного порошку.
  2. Якщо хочете поекспериментувати, вигадавши незвичайний квітка, тичинки можна розфарбувати акриловими фарбами так, як Вам потрібно

У нас на сайті Ви зможете купити тичинки для квітів найвищої якості. Ваші кондитерські творіння вийдуть на славу!

В категорії немає товарів

0