Катери, вирубки, печворк

Катери, вирубки, печворк

Важко посперечатися з тим, що кондитерський шедевр можливий тільки при наявності двох факторів: таланту кондитера і якісного кондитерського інвентарю. У нашому інтернет - магазині представлений мега-асортимент спеціалізованих товарів для кондитерів і пекарів. Якщо ви професійний кондитер, або просто любите побалувати своїх рідних вкусняшками, в каталозі магазина кожен може знайти щось для себе. Так само в нашому магазині можна купити плунжер для мастики, за допомогою якого можна створювати різні об'ємні візерунки з мастики, шоколаду та різних кремів.

Кондитерський інвентар від «А» до «Я»

Асортимент магазину постійно зростає і щодня оновлюється, і на сьогоднішній день налічує більше тисячі номенклатурних позицій. У нас ви можете знайти найрізноманітніше обладнання не тільки для кондитерських виробів, але і для створення їстівних прикрас: катери, печворк, трафарети і плунжери.

Особливою популярністю користуються трафарети на торти, які дозволяють створювати найрізноманітніші прикраси. Трафарети можуть використовуватися як з сухими (какао, цукрова пудра, порошки-барвники, приправи), так і з мокрими (крему, сметана, шоколад та ін.) Матеріалами. Такі трафарети можуть бути різних видів - починаючи від трафаретів букв і цифр і закінчуючи геометричними візерунками й орнаментами різного ступеня складності.

Також у нас ви можете знайти трафарети для айсінгом, завдяки яким можна створювати об'ємні прикраси у вигляді різних предметів, орнаментів, геометричних фігур і так далі. Такі трафарети дозволяють створювати цікаві композиції на будь-яку тематику на кондитерських виробах.

Професіонали особливу увагу приділяють печворк. Такі заготовки дозволяють створити на тортах складні і об'ємні конструкції з мастики, кремів та інших інгредієнтів, але робота з ними досить складна і вимагає певної кваліфікації. Найчастіше з печворку використовуються каттери - спеціальні пристосування, які дозволяють вирізати на мастиці візерунки будь-якої складності і форми.

Що ми готові запропонувати своїм клієнтам?

  • Великий асортимент екологічно чистого і нетоксичного кондитерського інвентарю: прикраса тортів трафарети, кондитерські мішки, листи, штампи та багато іншого.
  • Доступна цінова політика.
  • Висока якість кондитерського інвентарю.
  • Зручні способи оплати та доставки.
0