Оборки, мережива, алфавіт

Оборки, мережива, алфавіт

В кожному кондитера живе художник, який мріє втілити свої найяскравіші фантазії в життя. Але замість полотна у нього полотно з мастики, замість фарб - шоколад і глазур. У нас на сайті Ви знайдете все для кондитера. Будь-які інструменти, пристосування, інгредієнти необхідні для створення дивовижних солодких творінь.

Одне з найпопулярніших на сьогоднішній момент кондитерських виробів - торт, декорований мастикою. За допомогою спеціальних форм вирубок Ви можете виготовити будь-які елементи для декорування ласощі. Форми для мастики (або інших матеріалів, наприклад, марципану) легко вирізують акуратні і рівні фігури.

В розділі представлені вирубки для тесту дозволяють виготовити:

  • Вишивку
  • Алфавіт
  • Цифри
  • Мереживні квіти, серця тощо.
  • Жабо
  • Шматки

Вирубки для мастики допоможуть перетворити простий торт на витвір мистецтва. Всі формочки для печива і пряників виготовлені з якісного матеріалу (харчового пластику або нержавіючої сталі), призначеного для контакту з продуктами харчування.

Святковий торт на честь Дня Народження - традиційний обряд. Торти з написами широко затребувані. Адже ласощі буде незабутнім, якщо зробити його іменним. Тут стане в нагоді форма алфавіт. З їх допомогою можна прикрасити випічку словами "З Днем Народження". Форма цифра допоможе вказати вік іменинника.

Вишукані мереживні квіти і сердечка, елегантне солодке жабо на вашому торті нікого не залишить байдужим. Також Ви можете створити вишивку з мастики, щоб здивувати сім'ю або покупців.

Купити вирубки для мастики легко через наш інтернет-магазин за найнижчими цінами. На сайті Confiseur Ви знайдете тільки кращу якість товару, який буде доставлений в будь-яку зручну для Вас точку України і навіть за кордон. Не бійтеся експериментувати! А ми допоможемо поліпшити Ваше майстерність за допомогою професійних кондитерських інструментів.Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)
0