Вирубки для квітів / пелюсток

Вирубки для квітів / пелюсток

Вирубки для квітів і пелюсток

Кондитерська майстерність може проявити не тільки досвідчений шеф-кухар популярного ресторану, але і звичайна домогосподарка. До приходу гостей хочеться зробити гарний торт або незвичайні капкейкі. І якщо рецепт легко можна знайти в інтернеті, то прикраси доведеться створювати своїми руками. Адже десерт повинен радувати не тільки смаковими якостями. Приємно перед собою на тарілці бачити красиво оформлений шматочок випічки.

Як прикрасити торт за допомогою вирубки для квітів?

Щоб викласти оригінальний квітковий орнамент вам знадобиться:

  • Мастика;
  • Марципан;
  • Вирубка квітка або листочок.

Візерунок ви можете підібрати на будь-який смак і настрій. Інтернет-магазин надає величезний вибір кольорів і листя найрізноманітніших типів. Наприклад, можна створити малюнок з ніжних троянд або лілій. Вирубки квітів з мастики допоможуть створити тематичний торт або тістечко. Може вийти осіння композиція, якщо використовувати жовту, червону і помаранчеву мастику з кленовим листям. Японська тематика відіб'ється в десерті за допомогою вирубки сакури і японського кленового листа. Зобразити російське поле допоможе червоний мак і соковиті зелене листя. А передати ніжність і тремтливість весни зможе зворушливий пролісок.
Вирубки для квітів з мастики допоможуть побудувати свій кондитерський бізнес. Від вас буде потрібно тільки хороші рецепти і майстерність приготування. А прикраси візьме на себе інтернет-магазин. Саме тут завжди можна підібрати вирубки для таких квітів, які неможливо створити вручну. Адже чим красивіше виглядає ваш твір, тим більше клієнтів і шанувальників з'явиться у вашої справи. Не обмежуйте свою фантазію банальними прикрасами, проявіть всю силу своєї майстерності з вирубками для квітів.Показано від 1 до 13 з 13 (всього сторінок: 1)
0