Вирубки набори

Вирубки набори

Купити набір вирубок - у нас на сайті можна купити вирубки не тільки по одній, а й в зручних наборах. У даному розділі представлені як пластикові, так і металеві інструменти. Форми для печива в наборах заощадять Ваш час і кошти.

Навіщо потрібні набори вирубок?

Навіть у самого професійного кондитера не завжди будуть виходити ідеальні форми з тіста або мастики. Вирізаючи фігури вручну, Ви не доб'єтеся ідеальної симетрії. Вирубки вирішують цю проблему. Користуватися ними вкрай легко, досить прикласти інструмент до розкатаному тесту або мастиці і злегка натиснути.

Які ноборі вирубок можна купити в нашому магазині?

Набори пластикових вирубок призначені для роботи з мастикою або марципаном. З їх допомогою виготовляються красиві елементи декору для тортів чи тістечок, вишукані квіткові композиції. Харчовий пластик нешкідливий, призначений для контакту з продуктами харчування.

Металеві формочки для печива виготовлені з харчової нержавіючої сталі. Високоякісний матеріал служить довго, не ламається і легко миється. Такі інструменти використовують для роботи з тестом, але також застосовують для прикраси нижньої і бічний частини торта. Вони допоможуть приховати в необхідних місцях недоліки або мастичні переходи. Сталь нешкідлива як для дітей, так і для дорослих.

З такими надійними кондитерськими інструментами створити оригінальні солодощі простіше, ніж Ви думаєте.

У чому перевага набору вирубок?

  • Набір вирубок дешевше, ніж кожна форма окремо
  • Підібрано оригінальні композиції, не треба витрачати час на пошук потрібних форм
  • У деяких наборах є не тільки вирубки, а й інші необхідні частини композицій (наприклад, формочки і дерев'яну основу для солодкої ялини)

Купити набір вирубок для мастики або тесту легко через наш інтернет магазин кондитерського інвентарю з швидкою доставкою по Україні або за кордон. Ми гарантуємо високу якість товару. Також Ви зможете придбати будь-який інший кондитерський інвентар від перевірених виробників на сайті Confiseur.Ваша знижка: -50%
Вирубка (503) набір хлопчик, кішка, конячка, птиця
Ваша знижка: -50%
Вирубка (504) птах, їжак, лисиця, конячка
Ваша знижка: -50%
Вирубка (510) набір рис, св. Микола
Ваша знижка: -50%
Вирубка (513) Підкови
Вирубка (513) Підкови

54.00грн 27.00грн

Ваша знижка: -50%
Вирубка (514) набір Кінська віз
Ваша знижка: -50%
Вирубка (530) набір Олень, ведмідь і вівці
Ваша знижка: -50%
Вирубка (531) набір шнауцер, лис, заєць, свиня
Ваша знижка: -50%
Вирубка (532) набір Домашні птахи
Ваша знижка: -50%
Вирубка (533) набір Листочки
Ваша знижка: -50%
Вирубка (534) набір Фрукти
Ваша знижка: -50%
Вирубка (535) набір місяць, морозиво та взуття
Показано від 1 до 15 з 38 (всього сторінок: 3)
0