Вирубки з виштовхувачем

Вирубки з виштовхувачем

Вирубки з виштовхувачем: в чому перевага?

Вирубки це спеціальні форми, що дозволяють вирізати різноманітні фігурки з мастики, марципану або тесту. Пристосування допомагає домогтися ідеальної симетричності і рівних країв.

Але при виготовленні фігурок з мастики часто виникає проблема: вона прилипає і застряє в вирубці. Якщо великі елементи ще можна виштовхнути вручну, то дрібні - досить складно і займає багато часу. Вирубки з виштовхувачем мають плужер, що дозволяє легко витягти мастику з інструменту.

Вирубки компанії Windsor Clikstix

В цьому розділі представлені вирубки відомого виробника Windsor. Вони мають вигляд «лінійок» або планшеток з декількома однотипними вирубками. Це дуже зручно, особливо якщо Вам необхідно зробити відразу багато фігурок (наприклад, конфетті у вигляді сердечок разног розміру).

У нас на сайті ви знайдете форми Windsor Clikstix різноманітних мотивів: кружечки, зірочки, чобітки і т.п. Зручні вирубки з алфавітом або цифрами дозволять швидко виготовити мастичні написи на торті.

Є два способи застосування вирубки з плужером такого типу:

  1. Гарненько розкачайте мастику, присипавши дошку крохмалем або цукровою пудрою. Розріжте її смуги за розміром трохи більше, ніж вирубка. Розкачайте мастику ще раз до товщини близько 2 мм. Покладіть форму різцями догори, покладіть на неї мастику. Візьміть качалку і розкачати пасту, вдавлюючи її в вирубку. Переконавшись, що всі елементи вирізані, приберіть зайву мастику. Натисніть на плужери, виштовхуючи фігурки з форми.
  2. Зробіть точно такі ж смуги з мастики, як зазначено в першому пункті. Тільки на цей раз покладіть мастику на дошку, а зверху встановіть форму різцями вниз. Взявши інструмент обома руками, притисніть її до маси (бажано злегка «повозити» придавлену мастику з вирубкою по дошці, щоб всі елементи були вирізані швидше). Приберіть зайву мастику, провівши пальцями по різцям, а фігурки видавіть, натиснувши на плужер.

Купити вирубки & nbsp; з виштовхувачем за доступними цінами легко через наш інтернет-магазин кондитерських інструментів. Оформіть замовлення і ми доставимо товар в будь-яку зручну для вас точку України.Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)
0