Допоміжні інструменти

Допоміжні інструменти

Спеціальні металеві прилади, ножі

Кондитер працює з різними продуктами, і до кожного потрібен свій підхід. Ви не досягнете бажаного результату, якщо під рукою буде всього пара простих кухонних інструментів. Зручні пристосування створені спеціально для того, щоб полегшити долю кондитерам, економлячи їх час і сили.

Виштовхувач кісточок вишні

Вишня популярна начинка для пирогів або тортів. Але в ній є великий недолік - кісточки. Жоден ласун не захоче зламати ненароком зуб, коли одна попадеться в тістечку!

Видавити кісточки з вишні не так просто, як здається на перший погляд. Зазвичай вмілі господині використовують шпильки, піддягаючи кісточки і «висмикуючи» з ягоди. Але цей процес досить копіткий. До того ж вишневий сік так і норовить бризнути в очі або забруднити всю кухню. Виштовхувачем кісточок вишні зручно користуватися: досить помістити ягоду в спеціальну виїмку і стиснути інструмент. Процес проходить швидко і акуратно.

карбовочним ніж

Цедра лимона або апельсина часто зустрічається в рецептах. Вона додає особливого вишуканий аромат солодощів, служить цікавим варіантом декору. Для зручності кондитерів був створений карбовочний ніж, який призначений для нарізки цитрусової цедри. Пристосування гостре, але безпечне. Виготовлений інструмент з харчової нержавіючої сталі, зручна ручка - з дерева. Купити карбовочний ніж можна на нашому сайті - з доставкою по Україні

Диспенсер для сипучих продуктів

В арсеналі кондитера завжди є безліч сипучих продуктів: цукор, борошно, цукрова пудра, какао, крохмалю та багато іншого. Ці продукти мають властивість збиватися в грудочки, що може нашкодити кондитерським виробам. Універсальний диспенсер це пристосування, що нагадує звичну всім сільничку. Дрібні отвори ретельно просівають продукт, готуючи його до використання.

Купити диспенсер для сипучих продуктів і інші пристосування для кондитерів можна через наш інтернет-магазин за найнижчими цінами. У нас на сайті ви знайдете величезний асортимент кондитерського інвентарю найкращої якості. Ми доставимо будь-який товар в найкоротші терміни в регіони України або за кордон.Показано від 1 до 15 з 63 (всього сторінок: 5)
0