Килимки для айсінгу

Килимки для айсінгу

Килимки для айсінгом

Сучасні кондитерські вироби приємно радують око різноманітністю прикрас, які на них розташовані. Багато кондитери намагаються придумати щось особливе, таке, щоб сподобалося покупцям, і для цих нових малюнків і візерунків придумуються все нові пристосування, одне з яких - килимок силіконовий для айсінгом.

Де використовуються килимки для айсінгом?

Якщо ви вперше чуєте це слово, то все в порядку - багато кондитери називають цей спосіб прикраси кондитерських виробів «королівської глазур'ю». Назва може здатися дещо химерним, але ті торти і тістечка, які прикрашені таким способом, виглядають дуже велично. Саме тому купити килимок для айсінгом варто в тому випадку, якщо вам часто доводиться працювати з «парадної» випічкою, на кшталт тортів на весілля чи інші важливі свята.

Що потрібно знати?

Деякі можуть порахувати, що килимки для гнучкого айсінгом можуть бути куплені тільки професійними кондитерами, але це зовсім не так. Вони дуже прості у використанні, крім того, з їх допомогою можна створити дійсно красиві речі. Щоб купити силіконовий килимок для гнучкого айсінгом, не обов'язково розбиратися у всіх дрібницях кондитерської справи. Вам достатньо розуміти, що саме ви хочете зробити, щоб вибрати найбільш вподобаний візерунок. Головне - це зовнішній вигляд виходить мережива, інші параметри, як правило, не дуже відрізняються, через що їх просто-напросто опускають за незначущі. Втім, іноді варто подивитися на матеріал, з якого виготовляється цей килимок. Якщо вам все-таки цікаво, на що потрібно звернути увагу, ось короткий список:

  • Країна-виробник
  • Матеріал. Чим якісніше матеріал, тим довше вам прослужить килимок
  • Візерунок
  • Призначення (є килимки-бордюри, а є ті, які дозволяють зробити окремий квітка або сніжинку)
  • Ціна. Деякі килимки для айсінгом коштують дорого - це не найкращий варіант, якщо ви збираєтеся користуватися ними досить рідко.

Вивчіть теоретичну базу

Перед тим як силіконові килимки для айсінгом купити, варто прочитати кілька інструкцій, пов'язаних з айсінгом і тим алгоритмом, за яким отримують ідеальну суміш для роботи. Без теоретичної бази вам буде досить складно зрозуміти, чи правильна консистенція у глазурі і як краще її наливати на килимок, щоб мереживо вийшло рівномірним.Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)
0