Молди для мастики

Молди для мастики

Силіконові молдавсько для мастики купити варто, якщо ви часто займаєтеся кондитерським творчістю як любителя або професіонала. Форми для мастики нагадують дитячі пасочки для ігор з піском, тільки використовують їх дорослі кулінари для створення неповторних кондитерських творів.

Чому цікаво використовувати силіконові форми для мастики?

 1. Можна вибрати з величезного ряду варіантів фігурки, які підійдуть під конкретний урочистий привід.
 2. Працювати з формами швидко і зручно, замість багатьох годин на виготовлення елементів прикраси торта йде всього кілька хвилин на підготовку, закладку матеріалу і близько 1 ч на його заморозку. Тому молдавсько для мастики в Україні стають дедалі популярнішими серед професійних кондитерів.
 3. При приміщенні в форму різнобарвною мастики на виході виріб буде пофарбовано в кілька кольорів.
 4. Силіконовий молд для мастики призначений для харчового застосування, без запаху і смаку, витримує високі температури.

Варіанти прикраси тортів мастичними фігурками

Якщо ви сумніваєтеся, які саме форми для мастики купити, познайомтеся зі спектром можливостей цього виду прикрас. Ви зможете створити:

 • бордюри і гірлянди з квітів і мережив;
 • листя, метелики, дзвіночки;
 • дорогоцінні камінці і перлинні намиста;
 • фігурки людей і тварин;
 • кільця і ​​серця для весільних тортів.

Як застосовувати молдавсько для мастики при декоруванні

Щоб результат роботи з молдавсько з мастики захоплював своєю бездоганністю, необхідно дотримуватися простих правил поводження з цим інструментом.

 1. Перед закладанням матеріалу переконайтеся, що внутрішня поверхня форми ретельно просушена, і рівномірно посипте її крохмалем. Це необхідно для гарного відставання готового декору від силіконових стінок.
 2. Повністю заповніть мастикою все поглиблення формочки для мастики. Купити можна і форми з двох половинок, тоді виходять об'ємні фігурки. Акуратно наповніть обидві частини, злегка зволожите мастику в місцях з'єднань, і, зліпив деталі, стисніть форму.
 3. Занурте заготовку в морозильну камеру. Чим більше виріб, тим більше часу буде потрібно для застигання. Для невеликих деталей це 15-20 хв.
 4. Після заморозки обережно витягніть готову фігурку. Тепер її можна розфарбувати або декорувати айсінгом.

молдавсько для мастики купити в Україні ви зможете, зробивши замовлення через наш Інтернет-магазин. За деякими позиціями телефонуйте заздалегідь. Навіть якщо ви не знайшли на сайті відповідного варіанту форми - ми виконаємо індивідуальні побажання, щоб ваш шедевр запам'ятався надовго!Показано від 1 до 15 з 25 (всього сторінок: 2)
0