Мати, дошки, килимки

Мати, дошки, килимки

Перш ніж приступити до роботи над мастикою або марципаном, необхідно вибрати правильну робочу поверхню. Але розгортати матеріал або вирізати з нього потрібні фігурки просто на столі незручно: мастика може липнути, та й подряпати стіл ріжучими інструментами не хочеться. Спеціально для кондитерів були створені килимки для мастики, що не липне мати і професійні кондитерські дошки.

Особливу увагу цьому питанню потрібно приділяти при створенні цукрових квітів. Щоб зробити пелюстки, мастика повинна легко піддаватися тиску і не рватися. М'який мат - це найзручніша робоча поверхня. Мат для моделювання спрощує процес створення квітів. Він абсолютно рівний, мастика до нього не прилипає.

Є особливі мати з розміткою в дюймах (виробник - США), що дозволяють розгортати цукрову мастику або марципан між собою. Розмітка дозволить розкачати масу до потрібного розміру з високою точністю. Не потрібно використовувати ні пудру, ні крохмаль. Мастика виходить гладкою і глянсовою.

Гнучкий фреш - мат в нашому асортименті по-справжньому універсальний. Він має наступні переваги: ​​
1) використовується для запобігання висихання цукрових листя або пелюсток;
2) на ньому можна вирізати з мастики різні фігурки за допомогою вирубок;
3) мастика не липне до поверхні, не ковзає;
4) дуже зручно розгортати мастику, лист виходить ідеально гладким.

Якщо Ви часто робите цукрові квіти, то Вам може сподобатися дошка для мастики з прожилками. Професіонали знають, що це маленьке доповнення значно полегшує роботу.

Матеріал матів і кондитерських дощок призначений для контакту з харчовими продуктами. З їх допомогою Ви легко зможете виконати обтяжку торта або тістечок, створити незвичайні цукрові квіти і оригінальний декор для кондитерських виробів. Килимки кондітерскірскіе купити і мати - вони забезпечать зручний і швидкий процес виготовлення. Замовити їх можна недорого через наш інтернет-магазин. Ми доставимо будь-який кондитерський інвентар найвищої якості в будь-яку точку України і за кордон.Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)
0