Скалки, текстурні скалки

Скалки, текстурні скалки

Скалка - незамінний кухонний інструмент. У кондитерській справі скалка вона може використовуватися для розкочування тіста, мастики, марципану.
У нашому асортименті Ви знайдете різноманітні качалки купити від перевірених виробників, які прослужать довгий час і будуть вірними помічниками в створенні ексклюзивних виробів.
Купити качалку для тіста, мастики та інших матеріалів - дозволить Вам насолоджуватися роботою, зробить її простий і приємною. Будь-кондитер знає, що під рукою завжди потрібно мати кілька різних скалок, у кожній з яких є своє призначення.

Скалки гладкі НЕ липнущую

Скалка для мастики виконана з харчового пластику, має рівну і гладку поверхню, до якої ніщо не прилипне. Купити скалка для макстікі - закруглені краї використовуються для утоньшения країв листя і пелюсток. Такі качалки Ви знайдете у нас на сайті різного діаметру. Також качалки мастики зручно використовувати для перенесення розкатаної цукрової маси на торт або інший виріб, зручні в роботі з тестом або марципаном.
Щоб Ви не задумали, скалка, купити яку легко за низькою ціною через наш інтернет-магазин, допоможе це здійснити.

Гострі качалки

Скалки, мають загострений кінчик, ідеально підходять для виготовлення квітів і оборок. Зручні в роботі з тонкими і делікатними деталями.
Загострені качалки використовують і як звичайну качалку для розкочування тіста, але в створенні квітів з мастики скалка незамінна. Круговий частиною можна розгладжувати масу для пелюстки, а інший - вирівнювати середину бутона.
Харчовий пластик не вступає в реакцію з продуктами, служить довгий час.

Скалка текстурная

Текстурна скалка - простий у використанні кондитерський інструмент для мастики або марципану, покритий цікавим візерунком. Завдяки великому розміру скалка не залишає слідів від країв на мастиці і створює великий малюнок.
Кондитерський інструмент представлений двох видів:

  • керамічний;
  • акриловий.

Така скалка вбиває відразу двох зайців: рівно розгортає масу і створює незвичайний ефектний малюнок. Візерунок виходить чіткий і дуже красивий.Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)
0