Текстурні мати, прес

Текстурні мати, прес

Все для оригінальних візерунків: текстурні мати, прес

Зараз можна знайти різноманітний кондитерський інвентар, що дозволяє швидко і якісно прикрасити солодкі вироби красивими візерунками на мастиці. Звірятка, сердечка, завитки, горошок або ефект шкіри все, що перетворить Ваш торт, і так складно зробити вручну.

Килимки з текстурою - мастика з текстуройааа

Мат текстурний - це спеціальні килимки для створення рельєфних поверхонь на тортах, тістечках, рулетах. Зазвичай його використовують для роботи з мастикою або марципаном. Текстерно мати для мастики користуються популярністю у сучасних кондитерів через простоти і зручності. Вироби виходять цікавими і без додаткового декору.

Спосіб застосування:

  1.  Розкачайте мастику або марципан тонким шаром.
  2. Покладіть розкатаний пласт на мат.
  3. Злегка розкачайте, щоб малюнок вкарбувалися в мастику.
  4. Переверніть килимок, акуратно знімаючи з нього солодку масу. Якщо потрібно вирізати певні ділянки узору, скористайтеся спеціальними інструментами для моделювання.

Прес з візерунком

Прес для мастики купити це зручний інструмент для моделювання, створює рельєфну поверхню: цікаву розмітку у вигляді старовинної вишивки, перлин і багато чого іншого. Інструмент має зручну ручку, легкий в зверненні. Але рекомендуємо спочатку потренуватися на шматку мастики, а потім вже переходити на торт.

Спосіб застосування:

  1. Покрийте торт або інший виріб мастикою. Приступайте з роботи відразу ж, поки вона не висохла (інакше на поверхні утворюються тріщини).
  2. Обережно прикладіть інструмент до торту і злегка натисніть.
  3. Якщо торт круглий, зробіть один відбиток на бічній сторонe вироби. Після того, як Ви зробили перший відбиток, встановіть інструмент в частині завершення малюнка. Повторювати, поки не «окольцуете» торт візерунком.

Купити текстурний мат і інший якісний кондитерський інвентар можна за найнижчими цінами у нас на сайті. В інтернет-магазині Confiseur Ви знайдете тільки кращу якість товару, який буде доставлений в будь-яку зручну для Вас точку України і навіть за кордон.Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)
0