Patchwork-cutters

Patchwork-cutters

Печворк для мастики

Patchwork-cutters: незамінні інструменти для мастики

Каттера для мастики торгової марки Patchwork стали популярними в усьому світі пристосуваннями. Вони призначені як для створення окремих виробів з мастики або марципану, так і для виготовлення цікавих відбитків на торті, шаблонів або текстур.

Матеріал вирубки для мастики - харчової НЕ липнущую пластик, який нешкідливий як для дітей, так і для дорослих. Інструмент легко миється, не має терміну придатності.

Спосіб застосування печворк для мастики:

  • Створення фігурок для декору.
  • Розкачайте шматочок мастики до товщини листа близько 2-3 мм. Прикладіть до неї Patchwork-cutter і натисніть, щоб фігура була повністю вирізана.
  • Більш складні і красиві фігурки виготовляються в кілька шарів. Створюючи, наприклад, сову, виріжте кілька її фігур різних кольорів. Одну сову використовуйте цілком як основу, а у інших виріжте окремі елементи (жовтий дзьоб, коричневе лапки і т.п.). За допомогою харчового клею закріпіть їх на основі. Так сова вийде цікавою і об'ємною.

Створення текстур для мастики

Текстура створюється на поверхні торта, покритого мастикою. Для цього розкачайте кількість маси, достатню для покриття всього вироби. Товщина повинна бути близько 3 мм. Накрийте вийшов «полотном» торт. Відріжте надлишки біля основи торта. Спеціальним праскою гарненько розгладьте поверхню торта зверху і з боків. Візьміть каттер і притисніть його до мастики так, щоб на ній залишився малюнок. Продовжуйте ці дії, поки вся поверхня (або тільки частину, якщо це необхідно) не покриється візерунками. Для ефектності можна покрити виріб харчовим блиском.

Кондитерський інвентар нашого інтернет-магазину доступний за найнижчими цінами і тільки високої якості. Купити печворк для мастики і можна з доставкою по всій Україні через наш сайт. Також тут ви знайдете інші всілякі інгредієнти і пристосування, незамінні в роботі кондитера. Не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайтеся в своєму ремеслі і отримуйте задоволення від створення солодких шедеврів!Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)
0