Бокси для капкейків

Бокси для капкейків

Яка упаковка підійде для зберігання капкейков?

Як і будь-який цінний товар, кекси повинні бути упаковані відповідним чином. У цьому випадку на допомогу прийдуть коробки для кексів - невеликі картонні ємності, в які поміщають готовий десерт.
Основне призначення цієї коробочки - зберегти презентабельний вигляд і цілісність капкейков, які можуть пошкодитися під час транспортування та адресної доставки. Але якщо купити коробки для кексів, то вони будуть виглядати чудово, немов щойно з печі.
Це пояснюється дуже просто: кожен бокс має певні осередки, в яких маффіни «сидять» досить щільно, а щоб витягти їх, потрібно трохи притиснути підставу коробочки.
Різноманітні коробочки для кексів можуть відрізнятися не тільки розміром і кількістю осередків, але також формою і зовнішнім виконанням: кришка упаковки буває цільної або з віконцем, через яке можна побачити вміст - ви можете купити будь-яку з них на нашому сайті.

Кому можна презентувати коробку з мафінів?

Цікаво, чи часто використовувалася упаковка для капкейков особисто вами? Виконувала вона тільки основну функцію успішного транспортування або була декоративним елементом, здатним одним своїм виглядом заінтригувати одержувача подарунка?
Отже, якщо ви вирішили купити смачний десерт і зробити сюрприз близькій людині з нагоди або просто підняти настрій, то упаковка для капкейков буде дуже доречна, якщо ви даруєте мафіни:

 • дівчині на побаченні;
 • гостям на урочистому заході;
 • дітям на тематичну вечірку;
 • коханому напередодні романтичного свята;
 • подрузі для поліпшення емоційного стану;
 • колезі по роботі в знак подяки;
 • близькій людині з будь-якого приводу і навіть без такого.

Звичайно, ми озвучили не всі варіанти приводу для сюрпризу, цей список може бути доповнений вашими особистими уподобаннями. Ви навіть можете упакувати в коробочку кекс і собі коханому, якщо для вас важлива естетична сторона питання.

Де придбати коробки для кексів в Україні?

Ми багато писали про способи упаковки кексів, але де ж можна купити коробки для капкейков в Україні? Немає нічого простіше! Інтернет-магазин «Confiseur» пропонує вам звернутися за допомогою у виборі бонборьерок до наших менеджерів. Які переваги роботи з нами?

 1. Висококласний сервіс.
 2. Оперативна доставка.
 3. Зручна форма замовлення.
 4. Якісна продукція.
 5. Оригінальний дизайн.
 6. Прийнятні ціни.

Звертайтеся, ми завжди готові запропонувати вам ексклюзивну упаковку вашого улюбленого десерту у вигляді красивої коробочки. Будемо раді бачити вас в числі наших постійних клієнтів!Показано від 1 до 15 з 26 (всього сторінок: 2)
0