Все для кейк попсів

Все для кейк попсів

Кейк попс - зведені брати улюбленого багатьма тістечка «картопля» - стають все більш популярними серед кондитерів. Круглий бісквіт на паличці, нагадує льодяник, простий в приготуванні і дозволяє в повній мірі реалізувати всі творчі пориви кулінара.

Як готують кейк попси

Розглядаючи численні фотографії кейк попса, можна не відразу зрозуміти, що принцип їх приготування однаковий - таким різним буває оформлення. Традиційно десерти роблять з бісквітних крихт і обрізків, які залишаються після випікання тортів. При створенні мініатюрних творінь в хід йдуть і останні краплі крему або збитих вершків, яким не знайшлося місця в «великому проекті». А прикрасами стають шматочки мастики, горішки та цукрові кульки. Прямо-таки втілення мрії про безвідходному виробництві будь економною господині!

Для випічки тістечка знадобиться форма для льодяників на паличці або спеціальні молдавсько для кейк попси. У них закладається основа майбутньої солодощі. Існують також електричні апарати для приготування їстівних кульок, своєрідні гібриди духовки і формочки для льодяників, купити які можна в спеціалізованих магазинах, наприклад, в нашому.

Якими бувають кейк попси

Але найцікавіше починається вже після того, як дихають жаром бісквітікі готові. Схожі один на іншого, вони починають перетворюватися під вмілою рукою кондитера. На світ з'являються Смішарики, витончені, декоровані завитками крему або розплавленого шоколаду родичі чупа-чупс, міні-тортики або навіть їстівні запрошення на свято.

Згадаймо знову льодяники на паличці: форми їх в дитинстві були настільки різноманітні, що дитина могла надовго завмерти в нерішучості перед лотком з ласощами. Теж і з популярними нині кейк попси. Значну конкуренцію округлим і пишним цукерку складають бісквітні серця, фігурки тварин і квітів на ніжках.

Пластмасові або дерев'яні палички для льодяників купити і вставити в готове тістечко потрібно обов'язково. Цей елемент відрізняє кейк попси від звичайної мініатюрної випічки. По суті, паличка стала головним нововведенням, доданим Енджі Дадлі, яку вважають «мамою» бісквітних льодяників.

Подавати кейк попси можна по-різному:

  • на спеціальних підставках;
  • в вазочках;
  • на тарілках паличками вгору;
  • в келихах і баночках, наповнених намистинами або камінчиками.

Ванільні або коричневі, з ароматом апельсина або шматочками банана, тістечка на паличці порадують гостей на весіллі або дитячому святі. Використовувати їх можна як основний десерт, приємний бонус відвідувачеві або солодкий приз в конкурсі.

0