Устаткування, все для випічки

Устаткування, все для випічки

Ми пропонуємо увазі наших покупців екологічно чистий, безпечний, а також вельми високоякісний кондитерський інвентар, наприклад: обладнання для випічки, машинки для видалення кісточок з ягід, а також різні види такого інвентарю, як силіконовий килимок, і багато іншого. < / p>

Особливості кондитерського інвентарю

Машинка для видалення кісточок вишні в нашому магазині представлена ​​в декількох різних варіаціях, які відрізняються між собою по: виробнику, формою, кольором і розміром. Механічне пристосування помпової типу відрізняється багатофункціональністю. Це обумовлено його призначенням - обробка великої кількості ягід за максимально короткий час. Крім вишень, також можуть використовуватися черешні, маслини і оливки.

Машинка для кісточок вишні не пошкоджує ягоду. Такий кондитерський інвентар виготовлений з високоякісних матеріалів, які на 100% відповідають міжнародним стандартам якості. Машинка для видалення кісточок з ягід надійно кріпитися до стільниці, виключаючи ковзання. Для того, щоб ефективно і акуратно здійснити видалення кісточок з вишні, купити таку машинку просто необхідно. Переважні характеристики машинки:

  • Основний матеріал - нешкідливий для людського організму харчовий пластик;
  • Гігієнічність;
  • Можливість видалення кісточок з понад 100 ягід одночасно;
  • Зручний контейнер для збору кісточок;
  • Безпека;
  • Високий рівень продуктивності - приблизно 13 кг / год;
  • Економія часу.

Варіанти обладнання для випічки

Також в нашому інтернет-магазині можна знайти все для випічки.

За допомогою зручної сортування, ви зможете вибрати форми для випічки і купити за кілька хвилин. Їх відмітною особливістю вважається великий вибір моделей, які різні не тільки по виробнику, розміром і кольором, але також за матеріалом, що використовується при виробництві. Форми для випічки представлені в наступних варіантах:

  1. Силіконові
  2. Металеві

Форми випічки можуть бути незвичайні: у вигляді серця або цифер.

0