Упаковка, стенди, декор, література

Випічка повинна бути не тільки смачною, але ще і красивою. В такому випадку торт або тістечка обов'язково стануть одним з головних прикрас свята і запам'ятаються всім як справжній витвір мистецтва. Зробити випечене кондитерський виріб унікальним і підходящим для конкретного торжества допоможуть прикраси для тортів, купити спеціальний інвентар для виготовлення яких можна в нашому інтернет-магазині.

Що ми пропонуємо?

В нашому каталозі можна знайти все необхідне для роботи досвідченого кулінара і початківців. Ми допоможемо виготовити солодкі шедеври будь-якого розміру і форми. Ми пропонуємо придбати:

  • Харчові кисті, які обов'язково знадобитися тим, хто планує нанести на поверхню торта гарний візерунок;
  • Спеціальні кондитерські рукава або мішки, що поставляються разом з цілим комплектом насадок, що дозволяє отримати з приготованого крему будь-яку фігуру. Красиві квіти, милі сердечка або кружечки з'являться на поверхні, що прикрашається за лічені хвилини;
  • Інструменти, що використовуються при роботі з мастикою. З їх допомогою обов'язково вдасться надати готовому кондитерському виробу або елементів прикраси бажану форму. При їх наявності прикраса весільних тортів стає приємним заняттям, що дозволяє проявити свою фантазію, приготувавши справжній кулінарний шедевр;
  • Силіконові молдавсько, при наявності яких бордюри і дуже складні архітектурні форми зможе створити навіть початківець кондитер.

Якщо ви не хочете морочитися з прикрасою для торта, можете придбати вже готове, наприклад, квітка з мастики. У нашому каталозі ви знайдете білі, жовті, ванільні, рожеві, лимон, салатові орхідеї, а також троянд, рожеві і червоні. Квіти з мастики виглядають настільки реалістично, що деякі бояться їх є!

Також в нашому інтернет-магазині можна вибрати свічки для торта, які традиційного запалюються на всіх днях народження, створюючи особливу неповторну атмосферу.

Ви можете вибрати свічки:

  • Відповідного розміру (в залежності від розміру торта);
  • Необхідною форми (не тільки звичною циліндричної, а й у формі цифр);
  • Ідеальною забарвлення.

Як довезти торт?

Тим, хто пече на замовлення, обов'язково потрібна спеціальна упаковка для торта, що дозволяє доставити красивий торт на свято, подолавши значну відстань. У нас в каталозі представлена ​​підкладка під торт будь-якого розміру і форми. Захистити готовий виріб в шляху від будь-якого зовнішнього впливу обов'язково допоможе коробка для торта. Незалежно від діаметра готового торта і його висоти, ви зможете вибрати підходящий варіант, щоб упаковка в процесі транспортування не пом'ялися виріб.

0