Декор для тортів

Прикраса тортів для дітей - дія майже чарівне. Адже результат повинен відповідати смакам винуватця торжества, бути унікальним і викликати захват. Яскравий торт і море подарунків - основні атрибути дитячого свята. Втім, дорослі теж люблять чудеса і феєрію вражень, особливо визначними приводів.

Сьогодні прикраси для тортів Україна випускає в широкому асортименті. Пропонуємо безліч ідей & nbsp; для створення запам'ятовуються кондитерських шедеврів, здатних прикрасити будь-яке торжество.

Прикраса торта на день народження

Самий довгоочікуваний в році - день народження, тому іменинний пиріг повинен радувати око і серце. Який набір для прикраси тортів купити в цьому випадку?

  1. Якщо мова йде про дитину - використовують ігрові та казкові мотиви, ляльки, чудові цукрові квіти.

  2. Для більш дорослих «новонароджених» - фантазії з фігурок, неїстівних статуеток, можлива побудова багатоярусної конструкції за допомогою спеціальних дюбелів. Особливо популярні масштабні торти при підготовці до значимого ювілею.

  3. Свічки - куди ж без них? Спіральні, блискучі, у вигляді цифр, пляшок шампанського або футбольних м'ячів - наш магазин для прикраси тортів надає широкий вибір полум'яних виробів.

Прикраса весільних тортів

Кондитерські прикраси для тортів купити можна і на весільну тематику. Підібрані з урахуванням & nbsp; загальної концепції і стилю торта, вони підкреслюють неповторну атмосферу церемонії.

Як правило, торти для молодят досить великі за розміром, тому їх також скріплюють дюбелями, підтримують яруси за допомогою пластикових колон і пілястрів. Верх вироби оформляють стилізованими фігурками нареченого і нареченої.

Весільні прикраси для тортів інтернет магазин пропонує в їстівний вигляді (марципанова маса, цукор, шоколад) або чисто декоративному (пластик, фарфор, глина). Харчовий декор порадує гурманів, правда, на пам'ять залишаться тільки фотознімки. Неїстівні фігурки з'їсти не можна, зате в новій сім'ї збережуться сувенірні статуетки як хранителі відносин і & nbsp; радісних спогадів про весілля.

Прикраси для тортів купити в Україні можна, зробивши покупку через мережу інтернет, що значно заощадить час, якого перед святами завжди мало. Для цього виберіть прийнятний варіант декору на нашому сайті. За деякими позиціями потрібно попереднє замовлення, тому краще зв'язатися з магазином заздалегідь. Телефонуйте - і ми допоможемо вашому урочистого десерту стати чудовим!

0