Стрічки бордюрні

Оригінальна і практична прикраса десерту і випічки

Кондитерська Бордюрна стрічка - стрімко набирає популярність в кулінарній сфері. Даний аксесуар знайшов своє застосування не тільки в якості оформлення страви, а й при складанні різного тістечка-суфле. Таким чином, у десерту з'являється надійний каркас, а кухар може не хвилюватися за цілісність своєї страви.
Купити бордюрную стрічку на сьогоднішній день не складає ніяких проблем - наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент якісної і різноманітної продукції, яку вибирає майже вся Україна. Приємна ціна буквально закликає замовити аксесуар у нас.
Перетворюється торти і будь-які інші десерти в лічені секунди. Також, десерт, «упакований» в даний аксесуар, можна спокійно взяти в руки, без ризику забруднитися і пошкодити його. Бордюрна пластикова стрічка стане незамінним предметом на кухні будь-якого закладу, або на рядовий кухні.
Для чого варто купити бордюрні стрічки:
  1. створення надійного каркаса для тендітних десертів (наприклад, суфле).
  2. усунення виниклих в боковині дефектів.
  3. декоративна прикраса страви.

Яскраві і красиві стрічки для справжнього кулінарного шедевра

На даний момент ацетатна стрічка стала справжнім проривом в кулінарному світі. Кондитери були підкорені простотою оформлення своїх страв за допомогою даного прикраси: за секунди кондитерський виріб абсолютно перетворювалося і обзаводилося оригінальним зовнішнім виглядом.
Якщо ви помітили дефект на десерті (на бічній частині), а на його усунення зовсім не залишилося часу - досить купити стрічку бордюрную з різними малюнками, що не тільки вирішить проблему, а й додасть страві абсолютно новий і оригінальний зовнішній вигляд.

Практичність бордюрних стрічок

Пластикова Бордюрна стрічка підбирається, грунтуючись на тематиці заходу, тому навіть самий звичайний торт може придбати ексклюзивний зовнішній вигляд. Ключова перевага - простота. Не потрібно проводити якісь складні маніпуляції з ацетатної стрічкою, від вас все потрібно: зробити виміри, відрізати і накласти на десерт.
Наявність малюнка або його відсутність не має особливого значення, так як основне завдання прозорою кондитерської стрічки - пом'якшення технологічних сторін десерту. Наприклад, жорстка плівка використовується для тортів з консистенцією суфле.
Тендітні десерти знаходяться в цілковитій безпеці, якщо боковини укріплені жорсткої стрічкою. Маючи привабливий зовнішній вигляд і стійкість перед різними випадковостями на кухні, ваш десерт гарантовано потрапить на святковий стіл і підкорить кожного гостя.
Переваги кондитерської бордюрної стрічки:
  • виготовляється з екологічно чистих і гіпоалергенних матеріалів, які абсолютно нешкідливі як для дорослих, так і для дітей. Це дає можливість здійснювати прямий контакт аксесуара з кулінарними виробами.
  • аксесуар не розмокає з плином часу.
  • не пропускає жири і інші види начинки.
  • приховування технологічних полів.
  • зменшення кількості оздоблювальних інгредієнтів.
  • приховує будь-які випадкові дефекти страви.
Не потрібно ламати голову над тим, де купити ці продукти аксесуари, адже наш інтернет-магазин - це широкий асортимент якісної продукції, регулярно оновлюється і поповнюється новими товарами. Ви можете купити будь-яку прикрасу для свого десерту вже зараз.
Оформляйте блюдо так, як хочеться саме вам. Відкрийте в собі нахили художника і створіть справжній витвір мистецтва. Для цього потрібно лише купити харчової аксесуар в нашому інтернет-магазині.
Всі товари, надані на сайті, від надійних постачальників. Ми гарантуємо належну якість своєї продукції, яка продається тільки за доступними цінами і повинна бути в арсеналі кожного кондитера. Поспішайте купити прикрасу для торта вже зараз, подбайте про те, щоб ваше блюдо було ідеально в усіх аспектах.


Показано від 1 до 11 з 11 (всього сторінок: 1)
0