Топпери на торт

Що собою являє топпер?

Топпер для торта - оригінальне і витончене, декоративне знімне прикраса. Як правило, складається топпер з безпосередньо тематичного прикраси, яке знаходиться на дерев'яній шпазі або зубочистці, що вставляється в солодкість. Варіантів дизайну існує величезна безліч. Найчастіше це фігурки, силуети, літери, дати і тематичні написи, які є безпосередньо верхівкою. Вони можуть бути плоскими і об'ємними, однотонними і різнокольоровими - політ фантазій необмежений.

Виготовляється топпер на спеціальному обладнанні з різних матеріалів, найбільш поширені акрилові, дерев'яні, пластикові, картонні. Як матеріали можуть використовуватися фетр, стрічки, квіти та інші матеріали. Роблять також їстівні Топпери з солодкою пластичної маси або марципану, купити які не складе труднощів, але ціна їх буде вище.

Прикраса з особливим шиком

Часто Топпери на весільний торт виконуються у вигляді силуету нареченого і нареченої. Затребувана тематика сердець і фігури молодят. Найчастіше це витончене контурне відтворення, яке в порівнянні зі стандартними об'ємними фігурками, виглядає більш витончено і ніжно.

Стильно і ефектно виглядає на святковому солодкому столі топпер у вигляді різних написів. Найбільш популярними є «З днем ​​народження», «З днем ​​весілля», а також імена або ініціали винуватців торжества. Унікально виглядатимуть тематичні зображення і фігурки, купити які також не складе труднощів.

Переваги застосування Топпери

Замовити і купити топпер на торт однозначно вигідно. Вироби даного типу відрізняються рядом позитивних характеристик:

  • Різноманітність дизайнерських виконань, можливість реалізації різних ідей, фантазій і побажань;
  • Надійне прикраса святкового столу, зносостійке і довговічне, яке за бажанням може стати сімейною реліквією;
  • Багатоваріантність - можливість не тільки прикрашати солодощі на святковому застіллі, а також використовувати, як елемент декору інтер'єру;
  • Доступна і лояльна ціна, яка приємно здивує широкий круг покупців.

Вигідна покупка оригінальних Топпери для торта

В нашому інтернет-магазині «ConfiseurТМ» замовити і купити Топпери для торта є в класичному або ж оригінальному стилі. Вони розробляються і виготовляються, з теплотою і душевністю наших майстрів. Гідний асортимент і приємно лояльна ціна порадує покупців. Замовити бажаний варіант і купити його є в он-лайн режимі. Доставка буде здійснена в будь-яку точку України протягом пару днів зручним для покупця способом.

Асортимент в чотирьох основних різновидах Топпери:

  1. Великі літери імен закоханих, прописані в оригінальному стилі. Вони можуть бути виконані з «+» і без нього.
  2. Різні написи в класичному або вишуканому виконанні. До традиційних відносяться «Happy Birthday», «Love you», «Щастя», але також можливі будь-які інші варіанти під замовлення.
  3. Серця в різних варіаціях. Можуть бути виконані з силуетами молодят і написом їх імен. Може бути одне серце або пара, а також можливі різні варіації написів. & Nbsp;
  4. Силует нареченого і нареченої в різних варіаціях. Виконуються в класичному чорному, білому і червоному кольорі, але можливі й інші відтінки.

Виготовляються всі варіанти силуетів Топпери для торта з якісного акрилу. Стандартні вироби класичного стилю виконані в білому, червоному або чорному кольорі. Також можна замовити і купити інші варіанти відтінків або унікальні стилі виконання. Якщо у вас є свої ідеї або ви бажаєте індивідуальний, ні на кого не схожий елемент прикраси торта, ми із задоволенням реалізуємо ваші бажання.

Що важливо враховувати при замовленні та купівлі Топпери?

Якщо ви хочете замовити і купити топпер для торта у вигляді оригінального напису або унікальної фігури, слід враховувати часовий фактор. Готового унікального виробу, наприклад, з вашим прізвищем, у нас може не виявитися, тому робити замовлення слід заздалегідь.

Часто, наші майстри виконують персональні замовлення швидко, протягом декількох днів. Але в разі складності і незвичності прикраси, може знадобитися трохи більше часу. Ми постараємося реалізувати будь-які ваші ідеї швидко, точно і якісне, щоб ваше торжество було радісним і красивим.Показано від 1 до 15 з 617 (всього сторінок: 42)
0