Картонна, пластикова упаковка

Картонні та пластикові упаковки

Найчастіше солодощі залишають місце свого створення - кухню. Вони відправляються в гості, на пікнік. Професійні кондитери віддають свої творіння на продаж, щоб ті радували відвідувачів кафе чи магазину. У такому випадку постає важливе питання: де знайти хорошу упаковку? Наш інтернет-магазин допоможе Вам підібрати пакетики, коробочки і прочитайте види упаковки, які будуть повністю задовольняти Ваші потреби.
Картонна або пластикова упаковка для харчових продуктів на нашому сайті представлена ​​в самому широкому асортименті. Цікаві дизайнерські рішення, різноманітні кольори, форми і розміри - все, що завгодно!

Чому важливий вибір упаковки для печива і упаковки для пряників?

  1. Усім відомо, що зустрічають по одягу!
  2. Якщо Ви робите кондитерські вироби на замовлення, то грамотна презентація - безумовна необхідність. Упаковка може стати Вашим фірмовим знаком, підкреслити якість солодощів. Якщо продукт нудно або неохайно упакований, це може призвести погане враження на клієнтів.
  3. Задумав піднести які-небудь ласощі в якості подарунка, Ви також повинні задуматися про його зовнішній вигляд. Якому імениннику НЕ буде приємно отримати святковий торт в яскравій, красивій упаковці? Тим самим Ви проявляєте увагу і турботу.
  4. Якісна упаковка забезпечує цілісність і збереження виробу. Ненадійна коробка з тонкого картону може не витримати вагу великого торта або пирога. Відсутність грамотної підтримки під час транспортування тим більше призводить до деформації особливо делікатних конструкцій.
  5. Упаковки для тортів пластикові купити в вигляді невеликих коробочок або величезних циліндрів. В асортименті є чудові золоті і срібні циліндри з високоякісного дизайнерського картону. Якщо віддаєте перевагу, щоб красу Ваших кондитерських виробів могли оцінити навіть в коробці, можете придбати упаковки з прозорого пластика.

В цьому розділі Ви зможете вибрати відповідну упаковку за наступними критеріями:

  • колір
  • форма
  • матеріал
  • виробник
  • розмір

Також до цієї групи товарів включаються:
- підкладки;
- підноси;
- бирки;
- наклейки «Ручна робота»;
- наповнювач для коробок.

Купити картонну упаковку через інтернет-магазин Confiseur Ви зможете з доставкою по всій Україні. При необхідності товар буде доставлений навіть за кордон. Тут тільки кращу якість, приємні і доступні ціни.

0