Підложки

Які бувають підкладки для торта?

Даний кондитерський аксесуар виготовляється з різних матеріалів. Найпопулярніша - картонна. Вона практично невагома, виконана з матеріалу, безпечного для харчової промисловості і відмінно підходить як для транспортування кондитерського виробу, так і для його презентації. Ключові характеристики при виборі:

  1. Розмір
  2. Форма
  3. Колір
  4. Матеріал

Якщо того вимагає презентація або перспектива ризиків в процесі доставки, можуть використовуватися дерев'яні моделі підставок. Сучасні кондитери все рідше використовують подібний аксесуар, так як їх бентежить ціна. Дерев'яна модель істотно вище пластикових або картонних аналогів.
Прийнявши рішення купити підкладки під торт, ви будете приємно здивовані різноманітністю форм і розмірів.
Моделі круглі і прямокутні найбільш популярні, оскільки повторюють форму більшості кондитерських виробів.
В асортименті інтернет-магазину Confiseur можна купити також вироби у формі квітки. Така оригінальна форма дозволить втілити в життя найкреативніші ідеї і органічно доповнить ваш десерт.
Міцний якісний картон покритий харчовою плівкою. Це робить виріб стійким до вологи і жиру. Навіть якщо з першого разу не вдалося забезпечити ідеальний декор, верхня харчова плівка дозволить легко і безслідно витерти зайвий крем або мастику.
Підкладки під торт відрізняються різноманітністю розмірів і кольорів. В асортименті як маленькі вироби для капкейков і мінідесертов (діаметром 8-10 см), так і підкладки для величезних тортів на торжество (50-70 см).
Вироби, виконані у золотому і срібному кольорі, найбільш популярні. Вони не тільки відмінно підходять для транспортування десерту, а й вигідно доповнюють його.
Чи не можете визначитися з кольором? Тоді для вас двостороння підкладка під торт: одна сторона - срібло, інша - золото.

Використання і збереження продукту

Іноді в силу обставин доводиться особливо переживати за збереження готового продукту в процесі його доставки клієнтові. Особливо якщо десерт великий і має значну вагу. Посилені підкладки для тортів - то, що потрібно купити в подібних ситуаціях. Вони більш товсті, ніж звичні моделі і відрізняються більшою міцністю. Ніяке інше пристосування не допоможе вам транспортування і доставки вашого кулінарного шедевра, тому варто задуматися про придбання даного інструменту. Інтернет-магазин аксесуарів для кондитерів Confiseur пропонує широкий асортимент підкладок для торта і інших аксесуарів для створення кондитерських виробів.

Для вас - широкий асортимент і зручний сервіс:
- Підложки для торта різних форм і кольорів.
- Широкий діапазон розмірів.
- Зручна закупівля оптом.
- Оперативна відправка (вся Україна).Підкладка ДВП біла квітка 20см

11.00грн

Підкладка ДВП біла квітка 25см

16.00грн

Підкладка ДВП біла квітка 28см

19.00грн

Підкладка ДВП біла квітка 30см

23.00грн

Підкладка ДВП біла квітка 35см

30.00грн

Підкладка ДВП біла квітка 40см

38.00грн

Показано від 1 до 15 з 252 (всього сторінок: 17)
0