Література

Ексклюзивна література

Набридло шукати інформацію кулінарії на підозрілих сайтах і жіночих блогах? Вчитися треба тільки у професіоналів. Наш сайт надає можливість не тільки придбати якісний кондитерський інвентар, а й удосконалювати свої вміння.
Спеціально для Вас ми зробили підбірку винятковою літератури. Популярні журнали і книги для кондитерів від відомих авторів наблизять Вас до чарівного світу солодкого мистецтва.

В цьому розділі Ви знайдете:

  1. Корисну інформацію для новачків.
  2. Не менш важливі ідеї та поради для профі.

Різноманітна література допоможе новачкам освоїти тонкощі кондитерської справи, а майстрам-кондитерам поліпшити свої вміння.
Книга для кулінарних рецептів, купити яку можна за найнижчими цінами, містить в собі докладний опис техніки створення різних елементів декору. У журналах можна знайти шикарні матер-класи з виготовлення тортів.

Видання присвячені:

  • макаронс;
  • вишуканим весільним тортам;
  • виробам з шоколаду;
  • капкейк і печінкою;
  • ліплення з мастики
  • випічці і т.п.

Окремі книги мають особливу тематику. Наприклад, якщо Ви захоплюєтеся створенням незвичайних фігурок з мастики, книга довідник шеф кухаря "Fairies" містить інструкції зі створення незвичайних сюжетів з феями і лісовими мешканцями. Також окремі журнали присвячені різдвяній тематиці.
& Nbsp;
Купити книгу рецептів для хлібопічки на сайті Confiseur також важко. У популярному журналі «Food» є все про випічці, її дизайні і сучасних трендах в цій області.

Журнал «Wedding Cakes» - улюбленець професійних кондитерів. Жодне весілля зараз не може обійтися без шикарного торта. Тому ця область особливо процвітає, але постійно вимагає нових ідей. Журнал «Wedding Cakes» - це каталог наймодніших тенденцій в світі весільних тортів. З цими знаннями Ваші рукотворні вироби завжди будуть затребувані.

Така література - Святий Грааль для кондитерів, які бажають вдосконалити свою майстерність. Придбати книги та журнали від відомих зарубіжних авторів можна з доставкою по всій Україні. При необхідності товар буде доставлений навіть за кордон. У нашому інтернет-магазині ви також знайдете високоякісний кондитерський інвентар: інструменти, інгредієнти для солодощів. Фантазуйте, придумуйте нові незвичайні варіанти. І не забувайте вдосконалюватися.

0