Муляжі для тортів

Торт муляж - вірний потужніший як великих кондитерів, так і невеликих пекарень.
Практично невагома конструкція з якісного і безпечного пінопласту здатна вирішити цілий ряд завдань в роботі кондитерів і дизайнерів.

Способи застосування муляжів тортів

Муляж торта з пінопласту широкого використовується в оформленні вітрин кондитерських магазинів. Швидкопсувні десерти непридатні для прикраси вітрин і презентаційних стендів, а пластиковий торт може радувати око практично вічно.
Покритий мастикою, прикрашений марципановими квітами, торт муляж стане прикрасою інтер'єру кондитерської і послужить наочним підтвердженням вашої майстерності.
Велика кількість форм і розмірів, ідеальні контури муляжів дозволяють відтворити торт, візуально ідентичний оригіналу.
Макет торта з пінопласту також вирішує завдання втілення будь-яких ідей замовника в життя. Можливість побачити бажаний торт ще до торжества, оцінити його красу і бездоганне виконання - все це можливо з муляжем.
Більш того, фальш-ярус в торті - розумна економія коштів без збитку для урочистості моменту. Часто господарі заходу хочуть вразити гостей шиком десерту, але обмежені в засобах або зібралася компанії не під силу здолати величезну солодке мистецтво.
У такій ситуації так само на виручку прийдуть болванки або фальш-яруси.
Пінопластові елементи, як правило, формують собою нижній ярус і одночасно служать підкладкою під торт. & Nbsp; Коржі розміщуються на підкладці, після чого вся конструкція покривається мастикою або кремом і прикрашається в єдиній стилістиці.
Конструкції з використанням фальш-ярусів виглядають так само феєрично і шикарно, як і цілком реальні торти. Разом з тим, ціна такого виробу значно нижче.

Велика кількість форм - широке поле для фантазії кондитера

Муляжі і фальш-яруси для тортів виготовляються з безпечного якісного пінопласту.
Даний матеріал широко використовується в харчовій промисловості завдяки своїм характеристикам:

  • Непридатна середовище для розмноження грибка і шкідливих мікроорганізмів
  • Не деформується від вологи
  • Стійкий до фізичних навантажень
  • Чи не вступає в хімічний контакт з іншими елементами

Крім муляжів, у нас ви можете купити пінопластові підкладки під торт. Міцні, безпечні пінопластові підкладки допоможуть транспортувати десерт замовнику, зберігши його первісну форму.

Широкий асортимент і гарантія якості на Confiseur

Інтернет-магазин товарів для кондитерів Confiseur пропонує широкий асортимент інгредієнтів, аксесуарів і предметів для декору.
У нас ви можете купити пінопластові підкладки під торт, муляжі з пінопласту різних форм:

  1. Квадрат
  2. Коло
  3. Прямокутник
  4. Серце

Муляж з пінопласту купити варто кожному кондитерові. Різниця форм і розміром (діаметр виробів - від 10 до 60 см) допоможе втілити в життя будь-яку вашу ідею.
Демократичні ціни на товар, зручні форми оплати та оперативна доставка роблять покупки в інтернет-магазині Confiseur максимально комфортними і вигідними.

Переваги конструкції фальш-ярусу

Ви влаштували веселе свято або оформляєте вітрину? Вам необхідний бутафорський торт? Тоді вам просто необхідно купити муляж з пінопласту.
За допомогою легких і міцних «коржів» з пінопласту, можна створити шедевральний солодке т для свята або вечірки, комбінуючи їстівні і неїстівні яруси. Одноярусні і багатоярусні підставки додадуть додатковий обсяг рекомендованим виробам.
Муляжі з пінопласту використовуються при декоруванні вітрин, виставок та інших заходів рекламного характеру. У кондитерських, що виготовляють солодощі на замовлення, муляж допоможе не тільки уявити, але й побачити, як буде виглядати кінцевий продукт.
Особливо популярні такі & nbsp; болванки при оздобленні весільних церемоній, вишукано прикрашений, він може стати пам'ятним подарунком молодятам.Підложка Пінопласт d10 h2.5 cm

3.00грн

Підложка Пінопласт d12 h2.5 cm

4.00грн

Підложка Пінопласт d13 h2.5 cm

4.00грн

Підложка Пінопласт d14 h2.5 cm

4.00грн

Підложка Пінопласт d15 h2.5 cm

6.00грн

Підложка Пінопласт d16 h2.5 cm

6.00грн

Підложка Пінопласт d17 h2.5 cm

6.00грн

Показано від 1 до 15 з 375 (всього сторінок: 25)
0