Декор і об'ємні букви з пінопласту

Чому саме букви з пінопласту?

Ми вирішили привести всього лише пару аргументів:

 1. пінопласту можна надати будь-яку форму і розмір, що дозволяє втілити будь-яку задумку в життя.
 2. Міцність пінопласту і його вага дозволяють встановити написи без особливих зусиль, і не варто переживати про те, що форма змінить форму або колір.
 3. Колірна палітра. Пінопласт можна забарвити в будь-який колір.
 4. Пінопласт - екологічно чистий матеріал і абсолютно нетоксичний.
 5. Можливість створення не тільки букв або написів, а й будь-яких архітектурних форм і фігур.
 6. Невисока вартість вже готових виробів, тому ви можете купити вподобаний декор, що не переживаючи, що бюджет перевищений.
 7. Написи і фігури з пінопласту ідеально впишуться в будь-який інтер'єр та екстер'єр.

Ідеї для використання декору з пінопласту

Ми не може розповісти про всі можливі способи декорування приміщень за допомогою букв, фігур з пінопласту, так як це неможливо. Але можемо підкинути пару ідей.
Перше, що спадає на думку, це весілля. Як тут не використовувати красиві і об'ємні написи - love, family, наречений, наречена, wedding. І зауважте, що ці важливі деталі коштують досить дешево, а ось фотографії будуть радувати не один рік.
Раз ми заговорили про любов, то, як тут не згадати таке свято, як 14 лютого. Багато пар замовляють професійну фотосесію саме в цей день, щоб відобразити свою власну історію кохання. Тут будуть доречні цифри (наприклад, дата початку відносин), крилаті вирази на різних мовах або ж імена закоханої пари, різноманітні фігури.
Поява дитини - це важливий привід для того, щоб запросити фотографа. Ми в свою чергу можемо вирізати цифри, що позначають вік малюка або вирізати ім'я дитини. Коли ваш малюк підросте і піде спочатку в дитячий садок, ви зіткнетеся з величезною кількістю тематичних свят, які так і хочеться зберегти на фотографіях. Тут можна купити цифру з номером групи або назвою свята.
Випускний вечір в школі - це окрема сторінка життя, як в житті дитини, так і в житті батьків. Тому, до постановочної фотосесії, ми радимо підготуватися заздалегідь. Ви можете купити різні об'ємні цифри, написи (наприклад, клас «11А», школа № 122), смішні вирази. Все це зробить випускний альбом креативним і незабутнім.
Дні народження займають важливе місце в житті кожної людини. Багато іменинники замовляють послуги професійного фотографа. Якщо у вас тематичний день народження, то вам не обійтися без об'ємних фігур, цифр і написів і будьте впевнені - це недорого! Ви можете купити, як великі фігури, так і маленькі написи.
Ну і наостанок, креативна Фотосесія з об'ємними написами стануть креативним доповненням до портфоліо будь фотомоделі. Адже багато компаній хочуть бачити в першу чергу індивідуальність. Тут можна замовити виготовлення імені та прізвища фотомоделі, або ж бренду, для якого власне і створюється портфоліо. Ви можете переглянути вже готові рішення в нашому інтернет-магазині і придбати вподобану фігуру.

Декор з пінопласту - креатив і помірність в одному «флаконі»

В нашому інтернет-магазині ви можете купити декор з пінопласту, і сміливо приступити до оформлення приміщень до свята або фотозйомці. Всі наші фігури з пінопласту виготовлені на високоякісному обладнанні за допомогою терморізання, що дозволяє бути впевненими в тому, що в найвідповідальніший момент всі написи збережуть свою форму і колір.
Якщо ви не знайшли необхідну вам візуалізацію написи, сміливо звертайтеся до нас і наш дизайнер зможе втілити задум будь-якої складності в життя. Крім того, ви можете вислати ваші замальовки на нашу електронну адресу, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Хочемо зазначити, що наш дизайнер може дати консультації щодо варіантів оформлення свята. Ви можете купити об'ємні букви, що імітують різноманітні натуральні поверхні:

 1. Дерево;
 2. Натуральний камінь;
 3. Золото;
 4. Срібло;
 5. Шовк;
 6. Пісок.

Якщо ви плануєте часто використовувати декор (наприклад, для фото), ми можемо під замовлення нанести спеціальне захисне покриття.Показано від 1 до 15 з 33 (всього сторінок: 3)
0