Певні умови доставки

1) Хочемо зазначити, що такі товари як підноси, пінопластові муляжі, коробки під торти, мають легку вагу і як правило досить великий об`єм, навіть в зібраному вигляді коробки мають довжину до 70 і більше сантиметрів! Розрахунок транспортними компаніями вартості доставки відбувається саме по об'ємній вазі, переконливо просимо Вас враховувати Вас цей факт при оформленні замовлення і очікуванні вартості за доставку.  

2) Дерев'яні осі для тортів мають довжину 1 метр, якщо Ви вибираєте доставку компанією Укрпошта, то у неї є внутрішні обмеження, і посилки довгою вище 70 см будуть тарифікуватися за подвійним тарифом, прохання - це враховувати! За запитом ми можемо розділити вісь навпіл!

3) Якщо при отриманні замовлення, Ви не задоволені вартістю доставки:

  1. Ви можете запитати у представника транспортної компанії перерахувати вагу і габарити посилки, якщо дані виявляться менше, Вам повинні перерахувати вартість доставки;
  2. Ви можете упакувати посилку так, як Ви вважаєте було б більш правильно і економніше. Зробити фото, виміряти габарити і відправити нам, коли виявиться, що сума за доставку посилки по Вашому варіанту буде менше, ми повернемо Вам різницю!

4) Будь ласка, перевірте свої дані: ПІБ, телефон та свою поштову адресу, перш ніж натиснути на кнопку замовлення. Вулиця, проспект, бульвар, дорога, провулок, номер квартири, індекс, номер складу перевізника і т. д., повинні бути заповнені правильно. В поле: Ім'я: пишіть ім'я, а в поле Прізвище: прізвище, а не по батькові, нікнейм або транскрипцію. Оформлення доставки відбувається в автоматичному режимі і дані в товарно-транспортної накладної будуть саме ті, які Ви самі заповнили. Неправильно зазначений індекс, призведе до того, що посилка поїде в інше місто, так як саме по ньому упорядковано посилки в компанії Укрпошта. А неправильно заповнені ім'я або прізвище, приведуть до того, що Вам відмовлять у видачі посилки.

5) У теплу пору року при відправці шоколадних продуктів і глазурі, є ризик того, що продукт може втратити свою форму, свої властивості і первинний вигляд. Будь ласка враховуйте цей факт! Креми, вершки і фруктові пюре, також можуть зіпсуватися і не доїхати до Вас без належних умов зберігання. Для відправки подібного роду продуктів, ми пропонуємо спеціальні пінопластові термобокси, які максимально ефективно збережуть Ваш продукт. Запитуйте їх під час оформлення замовлення! 

Інтернет магазин Confiseur.net не несе відповідальності за псування продуктів відправлених поштою в літній час року.


0